icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Барокамера

Вчені всього світу об'єднані спільною думкою: барокамера чинить на здоров'я такий позитивний вплив, який неможливо порівняти ні з яким іншим методом. Про величезну користь проходження гіпербаричної оксигенації розповімо в цій статті.

Барокамера покращує роботу серцево-судинної системи шляхом зміни газового складу крові. Це киснева капсула з тиском всередині вище атмосферного, яка герметично закривається.

Лікування в барокамері в Києві

Лікування в барокамері у Києві

У Києві та Київській області відкрилися два найбільші відділення гіпербаричної оксигенації (барокамери). Цей метод відновлення застосовується після багатьох різноманітних захворювань. У барокамері відбувається насичення організму киснем, що дає позитивний результат негайно. Така процедура відмінно стимулює та зміцнює імунну систему. При її застосуванні навіть антибактеріальні препарати діють швидше, тому ефективність лікування будь-яких хвороб стає значно вищою.

Навіщо потрібна барокамера?

Барокамерою називається спеціальне медичне обладнання, призначене для насичення організму киснем (гіпербаричної оксигенації). Вона являє собою капсулу, що герметично закривається, тиск усередині якої вище атмосферного. У нашому Центрі Стимуляції Мозку в Києві застосування гіпербаричної оксигенації (ГБО) практикується повсюдно, оскільки процедура покращує регенерацію, зміцнює імунний захист організму, створює сприятливі умови для ефективної терапії та відновлення організму у найкоротший період.

Оксигенотерапія здатна значно знизити ризик розвитку небезпечних хвороб, має загальнозміцнюючу та тонізуючу дію на організм дитини, допомагає нівелювати синдром хронічної втоми, підвищити тонус м'язів.

Лікування із застосуванням барокамери призначають за таких ознак:

Кисневі процедури покращують психоемоційний стан, підвищують працездатність, стимулюють захисні сили організму, прискорюють відновлювальний період після травм та фізичних навантажень. Барокамеру призначають при схильності організму до підвищеного тиску та ішемічної хвороби серця.

Основні свідчення

Гіпербаричну оксигенацію включають до комплексу лікування при:

Застосування барокамери лікарі призначають також при отруєнні продуктами горіння, газами та ціанідами, глікозидами, постінфарктним станом, кесонною хворобою та іншими професійними захворюваннями водолазів.

Барокамера для дітей

Медичною практикою давно доведено, що киснева недостатність часто спричиняє пошкодження мозку. Наприклад, якщо під час пологів немовля зазнало нестачі кисню, це може стати причиною розвитку паралічу церебральної нервової системи та виникнення інших неврологічних патологій. У цьому випадку хворі клітини в місці поразки згодом заміщуються цілими. Вони неактивні, є можливість відновити їхню життєздатність і функціональність.

Саме з цією метою застосовується киснева терапія за допомогою барокамери для дітей різного віку. Процедура допомагає подолати патологічні стани у новонароджених та старших дітей. Застосування барокамери можуть призначити буквально з перших днів життя. Проведення процедур доцільно за наявності таких проблем:

Барокамера знайшла своє застосування і в комплексі з основними видами терапії для дітей старшого віку, які мають такі захворювання:

Гіпербарична киснева терапія використовується в усьому світі для успішного лікування дітей з розладами аутистичного спектру, чого не можна досягти при використанні багатьох відомих методів та практик.

При проходженні лікувального сеансу пацієнти вдихають кисень через маски або спеціальні сертифіковані каски для дітей. Процедура здатна збільшити вміст кисню в організмі до 25 разів. Основні системи організму одержують його безперешкодно, за рахунок чого активується багато функцій.

Процедура неінвазивна та абсолютно безболісна. Вона не несе ніякої небезпеки та не має негативних побічних ефектів. Під час сеансу можна підвищити комфорт, вибравши аудіо або відео для прослуховування/перегляду. Це особливо важливо для дітей, які бояться проходити процедуру. Таким чином, вдасться відволікти та заспокоїти дитину.

Гіпербарична оксигенація: показання при вагітності

Насичення крові вагітних киснем допомагає запобігти природному перериванню вагітності, сприяє нормальному розвитку тканин та органів плода. Оксигенобаротерапія призначається гінекологом після повного обстеження не раніше 12 тижнів вагітності. Відвідування барокамери вагітної можливе лише за повної відсутності протипоказань та консультації у терапевта.

Барокамера: протипоказання

Однак, далеко не всі уявляють, що таке барокамера в медицині. Хоча це й ефективний метод лікування і відновлення багатьох порушень і патологічних процесів, призначаючи баротерапію, лікар мусить враховувати можливі наявні протипоказання:

Гіпербарична киснева терапія протипоказана також особам з індивідуальною підвищеною чутливістю до кисню.

Як підготуватися до барокамери

Баротерапія призначається профільним лікарем тільки після огляду пацієнта, аналізу його стану й результатів діагностики. За необхідності призначається консультація невролога, нейрореабілітолога, фізіотерапевта, кардіолога, пульмонолога, гастроентеролога, гінеколога, уролога та інших вузьких фахівців. Консультація необхідна для отримання індивідуальної програми лікування в барокамері.

Підготовка до баротерапії:

Барокамера

Проведення баротерапії

Повітря, яким ми дихаємо, складається з 78% азоту, 21% кисню, а також аргону, неону та гелію.

У гіпербаричну камеру подається чистий 100-відсотковий кисень під тиском, еквівалентним на глибині до 20 м нижче за рівень моря. Відчуття при декомпресії та рекомпресії аналогічні відчуттям у літаку під час зльоту чи посадки. Концентрація кисню в організмі на клітинному рівні збільшується у 15-20 разів від норми, викликаючи низку терапевтичних переваг.

В процесі того, як більша кількість крові та кисню циркулює у мозку, утворюються нові клітини, і нейрони, які, як кажуть, «не діють», стимулюються, щоб повернутися до функцій. При цьому активізується утворення нових кровоносних судин, що уможливлює відновлення певних функцій мозку.

Лікування в барокамері займає в середньому 45–60 хвилин (але не більше). Киснева барокамера сприяє насиченню клітин організму пацієнта киснем, дає змогу розслабитися і відпочити.

Зазвичай призначають 10–25 процедур ГБО. Лікар під час і після проведення перших сеансів оцінює стан пацієнта й коригує їхню тривалість і кількість.

Лікування киснем у барокамері в Центрі стимуляції мозку проводиться на новітньому обладнанні.

Ефекти від використання ГБО в медицині

Головний принцип кисневої терапії – підвищення кисню в організмі. Зони впливу кисню:

Киснева барокамера ефективно впливає на загальні процеси відновлення організму: надає тонізуючу дію, зміцнює імунну систему організму загалом.

Позитивна дія баротерапії не є короткочасною, має тривалий ефект, оскільки процедура сприяє зростанню нових кровоносних судин та приєднанню до системи кровообігу закритих капілярів.

Важливо, щоб нові можливості мозку підтримувалися відразу після їх активації: інтенсивна нейрореабілітація та пропріоцептивна стимуляція в клініці ЦСМ — це перевірений метод повторного вивчення правильних опорно-рухових функцій та їх максимально незалежної реалізації.

Крім лікування діагностованих хвороб, фахівці рекомендують особам, які проживають у мегаполісах, раз на рік проводити оксигенотерапію. Для профілактики достатньо 10–15 сеансів.

Питання-Відповідь

Який тиск у барокамері?

Гіпербарична оксигенація — використання кисню під високим тиском у терапевтичних цілях. Для призначення курсу лікування потрібна консультація невролога, кардіолога, пульмонолога або хірурга. Процедуру проводять у герметичній барокамері, що заповнюється киснем під тиском до 2 атмосфер. Тиск поступово підіймають, потім поступово знижують протягом 15 хвилин. Сеанс оксигенобаротерапії триває приблизно 60 хвилин. В результаті кисень розчиняється в рідинах організму, насичуючи всі тканини та клітини.

Чи можна проводити ГБО у профілактичних цілях?

Баротерапія застосовується не тільки для лікування, а й для профілактики різних захворювань. Сеанси в барокамері сприяють зміцненню імунітету, підвищують витривалість у спортсменів, мають загальнозміцнювальний вплив на організм. Завдяки зростанню рівня кисню в крові нормалізується енергетичний баланс, регулюється функціональна клітинна активність, виводяться токсини.

У комплексі з якими видами терапії можна використовувати лікування в барокамері?

Гіпербарична оксигенація ефективно застосовується у різних галузях медицини. Її позитивний вплив доведено при судинних патологіях, захворюваннях печінки та ШКТ, неврологічних порушеннях та хворобах ендокринної системи. За допомогою барокамери вдається досягти позитивних ефектів в офтальмології, гінекології, урології та хірургії. Оксигенотерапія дає добрий результат при лікуванні дітей з аутизмом. У комплексі з консервативними методиками та процедурами фізіотерапії гіпербарична оксигенація дозволяє досягти виражених терапевтичних результатів та прискорити процес одужання.

Чи потрібна госпіталізація під час проходження курсу лікування у барокамері?

Курс лікування за методикою гіпербаричної оксигенації проводиться, як правило, амбулаторно. Лікарі керуються клінічними рекомендаціями та самопочуттям хворого. Схема терапії, кількість та тривалість процедур визначається лікарем індивідуально для кожного пацієнта.

Переваги баротерапії в Центрі стимуляції мозку в Києві (Україна)

Насамперед хочеться зазначити, що ми відповідально добираємо обладнання для лікувальних цілей. Саме тому в ЦСМ використовується лише м'яка гіпербарична оксигенація, яка має ідентичну ефективність, але має покращені показники безпеки:

У нашій барокамері не використовується 100-відсотковий кисень, тому:

Водночас, оскільки кисню всередині менше і щоб досягти необхідного терапевтичного ефекту, процедура проводиться вдвічі довше, але це повністю компенсується часом для підготовки до сеансу. У класичній баротерапії вся процедура займе щонайменше півгодини.

Барокамера як засіб профілактики та реабілітації:

 1. Зміцнює імунітет.
 2. Підвищує стійкість організму до зовнішніх несприятливих чинників.
 3. Допомагає виведенню з організму продуктів обміну й токсинів.
 4. Підвищує працездатність.
 5. Активізує внутрішні резерви організму.
 6. Підвищує стійкість до стресових ситуацій.
 7. Адаптує організм до фізичних навантажень.
 8. Запобігає розвитку кардіосклерозу й коронарної хвороби серця та ін.

Відчутний ефект у разі широкого списку різних захворювань і станів зазначають усі пацієнти, які пройшли баротерапію. Відгуки про процедуру виключно схвальні.

Особливо корисна барокамера для вагітних: лікування в ній зменшує прояви токсикозу, сприяє поліпшенню загального стану здоров’я й нормальному розвитку плода, є хорошим засобом профілактики передчасних пологів.

Лікарі

Наш центр надає послугу лікування кисневою барокамерою в Києві, на Подолі. Ми використовуємо виключно індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Дізнатися особливості лікування в барокамері, ціну на послугу ви можете в операторів нашого колл-центру.

Фахівці

Фото

Барокамера-1

Барокамера-1

Барокамера-2

Барокамера-2

Барокамера-3

Барокамера-3

Барокамера-4

Барокамера-4

Барокамера-5

Барокамера-5

Барокамера-6

Барокамера-6

Барокамера-7

Барокамера-7

Барокамера-8

Барокамера-8

Ціни

 • O1. Гіпербарична оксигенація (ГБО)

  60 хвилин

 • CA9. Консультація лікаря ФРМ

  45 хвилин

Ліцензії та сертифікати

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Ліцензія № 282410

Ліцензія № 282410

Свідоцтво "Лідер галузі у медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі у медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Вiдгуки

Светлана Светличная 05.01.2023

5.0
5.0

Лікування в барокамері в Києві

Проходила баракамеры неоднократно . Процедура прмогат востановить многие жизненные прцессы организма .Очень довольна .

Короткова Анастасия 02.10.2020

5.0
5.0

Лечение в барокамере

Бесконечная благодарность заведующему отделения нейрореабилитации и физиотерапии Ворошилову Евгению Александровичу. В клинику "Центр стимуляции мозга" обратились по причине родовой травмы у ребенка с диагнозом с диагнозом "последствия черепно-мозговой травмы" После тщательного обследования нам, было назначены процедуры лечения и реабилитации. Он не просто нам помог, а сотворил чудо. Вернул веру к врачам. Любимой процедурой нашего сына была барокамера. Наш добрый доктор спасибо вам огромное. Мы обязательно придем на повторный курс.

Валерия 13.09.2020

5.0
5.0

Лечение в барокамере

Хочу сказать выразить огромную благодарность всему персоналу "Центра Стимуляции Мозга". На 28 неделе беременности плод проявлял чрезмерную активность, после очередной сдачи анализов у меня выявили нарушение маточно-плацентарного кровообращения в первой стадии. Я обратилась в клинику. Доктор Козубенко Ольга Геннадиевна оказала огромную поддержку, успокоила панику, дала нужные советы, помогла морально и физически подготовится к сеансам барокамеры. После окончания курса баротерапии показатели кровотока возобновились и моему малышу ничего не угрожает. Ольга Геннадьевна - врач от бога и просто замечательный человек. Спасибо вам огромное за лечение и поддержку. Дай Вам бог здоровья и всего самого хорошего. Также хочу отметить доступные цены на все процедуры. Клиника находится: г. Киев, пр-т Василия Порика 13-Б.

Ковалев Родион 06.07.2020

5.0
5.0

Лечение в барокамере

Огромное спасибо всем специалистам "Центра стимуляции мозга", особенно доктору Селезнёвой Ольге Ивановне! Это лучший невролог, с которым нам пришлось сталкиваться из-за диагноза нашего мальчика - аутизм. На протяжении всего курса барокамеры доктор всегда была рядом. Ольга Ивановна всегда выслушает, даст дельный совет, и примет нужное решение. Очень радует, что в наше сложное время, существуют ещё такие специалисты! Низкий поклон вам за вашу работу!

Татьяна 16.05.2020

5.0
5.0

Лечение в барокамере

Спасибо огромное Ворошилову Евгению Александровичу, за заботу, участие, проявленное к нашей девочке и за возможность пройти процедуру барометрии.

Валентин 14.03.2020

5.0
5.0

Лечение в барокамере

Часто болела, за год перенесла два раза воспаление легких. Прошла курс барокамеры, чувствую прилив сил Огромное спасибо Козубенко Ольги Геннадиевне за внимательное лечение и заботу.

Сиваченко Яна 03.02.2020

4.0
4.0

Лечение в барокамере

Огромное спасибо доктору - неврологу Селезневой Ольге Ивановне за проявленную заботу и внимание и лечение. Ребенок испытал слабость и патологическую усталость. После полного обследования и сдачи множества анализов. Нам поставили диагноз острая анемия. Уже после третей процедуры, в барокамере, ребенок стал чувствовать намного лучше и живее. Цена конечно кусается, поэтому курс не прошли до конца.

Петрова Елизавета 16.12.2019

5.0
5.0

Лечение в барокамере

Хочу поделится своим опытом от прохождения процедур в барокамере. Очень долгое время моего сына (15 лет) мучали головные боли и плохой сон, стал нервным и истеричным. Врач- детский психолог невролог Козубенко Ольга Геннадиевна. Провела обследование и назначила курс баротерапии и медикаментозное лечение и порекомендовала диету, за что я ей безумно благодарна. Уже после третьей процедуры ,мы увидели результат.

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом
error
error

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті