icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Лікування заїкування

Заїкування або логоневроз – ще одне серйозне неврологічне захворювання, небезпеку якого сучасне українське суспільство вперто відмовляється розуміти. Проблеми з мовою викликані спазмами м’язів артикуляційного апарата, які задіяні в процесі вимови звуків та складів.

Заїкування

Лікування заїкування у дітей в нашій клініці

Заїкування або логоневроз – ще одне серйозне неврологічне захворювання, небезпеку якого сучасне українське суспільство вперто відмовляється розуміти. Це пояснює чому так мало дітей лікують логоневроз в Києві: спрацьовують ті самі одвічні переконання, що «мине» саме. Та, як це передбачувано трапляється із захворюваннями неврологічного характеру, воно не минає, а посилюється. Таким може бути майбутнє вашої дитини, якщо не почати вчасне лікування логоневрозу у дітей в Києві:

Справді, не всі діти тяжко переживають заїкування: є серед них такі, хто ігнорує його, у них меншою мірою виявляються фізичні симптоми, а психологічні проблеми – велика рідкість. Але статистичні данні – як загальнодоступна інформація, так і досвід фахівців Центра стимуляції мозку – доводять, що заїкування призводить до суттєвого дискомфорту дитини, змушує її відчувати свою неспроможність, тому потребує лікування. І зверніть увагу – професійного, різноманітного та спланованого лікування, яке ви можете в будь-який час отримати в Києві в Центрі стимуляції мозку.

Заїкування: причини, особливості прояву

Якщо людина заїкується, це одразу помітно за частими паузами та зупинками в мові, складам, які неприродно розтягуються або вимовляються занадто швидко. Заїкування зачіпає не лише мову, але також інші сфери.

Емоційно-вольову – діти, які заїкуються часто плачуть, схильні до зміни настрою. Поведінкову – батьки помічають погіршення поведінки, особливо вдома, в сім’ї, де дитина наче відіграється за те, що їй не вдається спілкуватися з однолітками в школі чи в садочку. Можуть виявлятися проблеми зі здоров’ям, виявляються специфічні стани, які активізуються під час мови: тахікардія, пітливість, почервоніння повік, нервовий тик, дефіцит уваги. Всі ці прояви – наслідки заїкування, лікування якого у дітей 3 років часто потребує не більше місяця та повністю усуває усі перераховані явища.

Проблеми з мовою викликані спазмами м’язів артикуляційного апарата, які задіяні в процесі вимови звуків та складів. Інші ознаки – другорядні та є наслідком нездатності мозку впоратися з сенсорним навантаженням. Механізм виникнення проблеми той самий, що й в певних інших мовних відхилень: з різних причин мозку потрібно забагато ресурсів на опрацювання сенсорної інформації ззовні, тому їх просто не вистачає на адекватне функціонування мовного центру.

До цих «різних» причин заїкування у дітей належать:

Методи лікування заїкування у дітей в Центрі стимуляції мозку в Києві

Найчастіше заїкування виникає у віці від 3 до 8 років – саме в цьому проміжку його лікування буде особливо ефективним, оскільки захворювання не встигне прогресувати. Складність полягає в тому, що в цей самий період проблеми мови можна вважати ситуативними, перекладати їх на недорозвиненість мовної сфери, на особливості її становлення.

Щоб не проґавити момент, ми радимо звертатися до Центру стимуляції мозку за перших симптомів мовних труднощів, особливо якщо вони супроводжуються мовними труднощами.

В Центрі стимуляції мозку використовують різні методи лікування заїкування у дітей – консультації психолога, логопедичні вправи для лікування заїкування, сучасні апаратні методики (inTime, Томатіс, Інтерактивний метроном), елементи арт-терапії. Якщо необхідно – медикаментозне лікування. Вміст курсу лікування та його тривалість завжди індивідуальні та залежать від типу спазмів, їх локалізації, важкості стану та причин, що призвели до таких змін.

Завдяки такому підходу в Центрі стимуляції мозку методи впливу для кожної дитини підбираються правильно, тому лікування заїкування у дітей в Києві закінчується повним одужанням та відсутністю рецидивів в майбутньому.

0

Відео

Фахівці

Сертифікати

Сертифікат Аніщенко Вікторія Миколаївна

Сертифікат Аніщенко Вікторія Миколаївна

Сертифікат Селезньова Ольга Іванівна

Сертифікат Селезньова Ольга Іванівна

Сертифікат Чернова Оксана Василівна

Сертифікат Чернова Оксана Василівна

Ціни

 • CC1. Консультація лікаря невролога дитячого (первинна)

  45 хвилин

 • CC3. Консультація лікаря невролога дитячого (заключна)

  30 хвилин

 • DC1. Електроенцефалографія (ЕЕГ) з описом Дитячий

  30 хвилин

 • CC18. Консультація логопеда (первинна) Дитячий

  30 хвилин

 • LC1. Заняття з логопедом Дитячий

  30 хвилин

 • LC5. Логопедичний масаж Дитячий

  20 хвилин

 • LC7. Логопедичний комплекс №1 (заняття + логопедичний масаж) Дитячий

  50 хвилин

Вiдгуки

Светлана Деркач 19.04.2021

5.0
5.0

Лечение заикания

Хочу сказать большое спасибо всему персоналу Центра. Всем желаю благополучия и процветания. Отдельная благодарность Черновой О.В. Очень рады, что попали к такому специалисту. Ольга Васильевна — замечательный врач, чуткий человек. С первых минут приема расположила к себе. Спасибо Вам огромное, спасибо.

Антонина 31.03.2021

5.0
5.0

Лечение заикания

Очень больно, когда дети болеют. В пять лет заметила, что у дочки что-то не то с речью. В поликлинике логопед сказал, что мне это кажется. В интернете нашла ЦСМ, почитала отзывы, решила обратиться. Попали на прием к Нетребенко Е.В., очень хорошему врачу-психологу, которая сразу расположила к себе ребенка)) В ходе обследования у нас выявили заикание. Был назначен логопедический массаж, и Томатис. На протяжении всего курса лечения Евгения Валериевна оказывала поддержку и мне, и ребенку. Помогла проработать, проблемные ситуации, настроила на позитив. Лечение длилось около двух месяцев. Добились четкой разговорной речи, избавились от волнения. Спасибо вам:))!

Елена 25.02.2021

5.0
5.0

Лечение заикания

Спасибо огромное, неврологу Селезневой Ольге Ивановне, за помощь, нашему сыну. Заикание передалось от деда по мужской линии. Не знала, что это наследственное лечится. Но очень хорошо, что я ошибалась. Обратится в ЦМС на п-те Василия Порика именно к этому врачу посоветовала мама нашего одноклассника, они тоже здесь лечились. После тщательного обследования, для нас был разработан план лечения. После недели занятий был заметен положительный результат. Буду рекомендовать всем знакомым.

Наталя Олексіївна 09.01.2021

5.0
5.0

Лікування заїкання у дітей

Звернутися в ЦСМ порадила подруга. Син заїкається, коли хвилюється. Спочатку записались до психолога, в процесі обстеження він з'ясував, що у нас більше логопедична проблема. Тому був призначений логопедичний масаж та intime, також продовжували курс з психологом. Хочу висловити величезну подяку Аніщенко В.М. і Нетребенко Є.В. Вашу працю неможливо переоцінити. Мій син позбувся заїкання, став життєрадісним і впевненим в себе. Дякую!

Валетина Костюк 11.12.2020

5.0
5.0

Лікування заїкання у дітей

Звернулися в клініку із заїканням. Доньку покусала собака, але наслідки виявилися не відразу. Спочатку нас із заїканням відправили до невролога Селезньової О.І., просто доброї душі людина, і кваліфікований, грамотний лікар. Лікування тривало близько місяця, пройшли і томатіс, і лого масаж. На процедури дитина ходила охоче. Обов'язково буду рекомендувати всім друзям. Велике вам спасибі.

Вера 30.11.2020

4.0
4.0

Лечение заикания

Тяжелые роды не обошлись без последствий, Анжела очень поздно начала говорить, а потом появилось заикание. Обошли немало врачей, потратили много денег и времени, но все только усугублялось. Случайно услышала про центр Стимуляции Мозга, нашла подробную информацию в интернете. Первое впечатление о клинике положительное. Были на приеме у психолога Нетребенко Е. В. Она произвела осмотр ребенка, с доктором Анжела пошла сразу на контакт, хотя она у нас очень замкнутая. Врач определились с планом лечения, все подробно расписала, дала рекомендации, как нам родителям действовать, чтобы помочь справиться с проблемой. Очень надеемся, что на этот раз все у нас получится.

Ганна Миколаївна 21.10.2020

5.0
5.0

Лечение заикания

Хочу подякувати всьому персоналу Центру - команда кваліфікованих фахівців, новітнє обладнання. Ми звернулися в центр з проблемою заїкання. І тому у нас ще була проблема з вимовою звуків, нас записали до логопеда-дефектолога Аніщенко Вікторії Ніколаївни - лікаря з великої літери. Протягом двох місяців, у нас були поставлені всі звуки і ми практично позбулися від заїкання. Ми ще продовжуємо лікування, і дуже вдячні, всім хто з нами працював.

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті