icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Приглухуватість

Приглухуватість - це зниження слуху, при якому утруднене спілкування з оточуючими людьми.

Лікування приглухуватості у дітей в Києві

Це абсолютно нормально, коли батьки дитини починають нервувати виявивши, що їхнє дитя погано чує. Переживання ці виникають через те, що батьки зрідка розуміють різницю між глухотою та приглухуватістю. Вони ладні визнати свою дитину глухою, почати жаліти себе та своє дитя, бо вважають, що виправити нічого не можна.

Фахівці Центра стимуляції мозку повністю не згодні з подібною позицією – лікування втрати слуху у дітей в Києві та в Україні можливе в різному віці, подібні послуги надає наша клініка.

Суттєва різниця

Недостатність слухової функції класифікується або як глухота, або як приглухуватість. Глухотою зветься стан, коли людина не здатна сприймати більшість звуків навіть із використанням звукопідсилювачів та слухових апаратів – це порушення зазвичай має безповоротний характер, але зустрічається справді не часто.

А от приглухуватість у дітей можна й треба лікувати, іноді досягаючи майже повного відновлення слухової функції. Або ж створювати певні умови, за яких порушення слуху у дітей дошкільного віку стає менш виразним – наприклад, за допомогою слухового апарата.

Зниження слуху у дитини: різновиди приглухуватості

Залежно від часу та факторів розвитку стану вирізняють приглухуватість:

Залежно від причини погіршення слуху розрізняють:

Кондуктивні порушення усувають простіше, з нейросенсорними потрібно працювати довше, підбирати індивідуальні схеми лікування – але фахівці Центру стимуляції мозку успішно справляються з цим завданням, допомагають повернути слух незалежно від причин, які викликали дисфункцію.

Що робити, якщо погіршився слух у дитини?

Необхідно одразу звернутися в клініку як тільки ви помітите найменші ознаки погіршення слуху.

Наприклад, діти з порушенням слуху:

Важливість вчасного звернення важко перецінити. З одного боку, вік пов’язаний з ефективністю лікування: зниження слуху у дитини в 3 роки доведеться лікувати довше й складніше, ніж у новонародженої. Особливо якщо воно викликане захворюванням внутрішнього вуха або нерва. З іншого боку, мова й слух тісно пов’язані. Якщо дитина не може добре чути звуки, вона не навчиться правильно говорити, а отже й писати.

В Центрі стимуляції мозку лікарі з унікальним досвідом проведуть діагностику, визначивши факт погіршення слуху, його ступінь та причини, що призвели до змін. Потім на основі зібраного анамнезу підберуть найоптимальніший метод лікування чи усунення порушення. Якщо стан викликаний причинами з третьої групи факторів, ефективно працює медикаментозна терапія та слухові вправи. В інших ситуаціях для досягнення результату це потрібно доповнювати фізіотерапевтичними процедурами, проводити слухопротезування або кохлеарну імплантацію.

Наш центр – один з небагатьох в Україні та єдиний в Києві забезпечує послуги комплексного поновлення функцій слуху у дітей в будь-якому віці та гарантує позитивний результат. Який тим кращий, чим раніше пацієнти звертаються до наших лікарів!

Джерела

Вiдгуки

Витория 19.06.2021

5.0
5.0

Лечение тугоухости

У моей дочери врожденные проблемы со слухом, сейчас ей 2,5 года Она может расслышать только громкие звуки. Чтобы избежать проблем в дальнейшем в развитии ребенка мы обратились в ЦСМ. После диагностирования, врач нам составили схему лечения, физиотерапию. Почти пройдя курс, очень заметна разница. Ребенок начинает более четко произносить слова и слушает мультики с гораздо тихим звуком. Будем поддерживать наши успехи.

Юлія Вікторівна 10.05.2021

5.0
5.0

Лікування туговухості

Туговухість виникла у дитини після складного отиту. Спочатку не надали цьому значення, але потім коли доводилося повторювати сказане два три рази на підвищених тонах, зрозуміла, що у сина проблеми зі слухом. Діагностували туговухість, прописали медикаментозне лікування і слухові вправи. Ми дуже вдячні лікарям центру, що слух повернувся. Зверталися до клініки на Василя Порика 13Б.

Маша 13.04.2021

5.0
5.0

Лечение тугоухости

У дочки наследственная тугоухость от меня, ходим к логопеду-дефектологу, чтобы она научилась правильно выговаривать слова. С ней занимается Ирина Ярославовна Боровицкая, талантливый доктор, со своим подходом к детям. Дочка обычно не очень идет на контакт, а здесь прямо старается, делает все, что попросит Ирина Ярославовна (Кате 2 годика). Работаем по схеме и дома, конечно не каждый день получается, но улучшения имеются заметные.

Надежда Кравцова 29.03.2021

4.0
4.0

Лечение тугоухости

Обратились в ЦСМ, когда сыночку был пять недель. Он не реагировал на резкие и громкие звуки. В центре стимуляции мозга, исключили проблемы связанные с головным мозгом и др. болячками, определили, что это тугоухость. Сложно такому малышу поставить степень и определить уровень потери слуха. Но мы уже делаем потихоньку упражнения дома и выполняем рекомендации и контроль слуха дома. А через время снова поедем на контроль в ЦСМ.

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом
error
error

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті