icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Органічне ураження ЦНС

Органічне ураження ЦНС – це ціла група розладів неврологічного характеру, які виникають внаслідок неправильного розвитку головного мозку, неповноцінної його роботи.

Лікування органічного ураження ЦНС

Органічні ураження нервової системи не залишаються непоміченими через те, що майже завжди відображаються ззовні. Особливості зовнішнього вигляду зазвичай настільки виражені, що видимі не лише для фахівця, але й для батьків, яких і спонукають до пошуків професійної допомоги. У спробах зрозуміти, що й чому відбувається з дитиною батьки звертаються до різних клінік, консультуються з фахівцями – від психологів до неврологів, піддають дитину десяткам досліджень. Зрештою їй можуть встановити кілька схожих, але не ідентичних діагнозів; дати відмінні рекомендації щодо лікування. Але що та як лікувати за відсутністю вірного діагнозу? Як діяти далі?

По-перше, звернутися до спеціалізованого центра лікування дітей з органічними ураженнями ЦНС. Центр стимуляції мозку спеціалізується на лікуванні неврологічних розладів різного ступеня важкості: від аутизму й алалії до ДЦП та органічних захворювань головного мозку. В клініці працюють неврологи, психіатри, психологи – фахівці, без яких неможливе лікування та корекція подібних станів. Використовуються класичні та сучасні терапевтичні та апаратні методи впливу: обладнання Центра – одне з найсучасніших та найпрогресивніших в Україні.

Тут на основі анамнезу та результатів досліджень вашій дитини поставлять кінцевий діагноз. Симптоми порушень центральної нервової системи не завжди видимі та однозначні, тому імовірно, що стан дитини може бути кращим, ніж гадалось, а отже й підвищиться ефективність лікування. Головне – не баритися з початком лікування!

Органічне ураження головного мозку: зміст

Органічне ураження ЦНС – це ціла група розладів неврологічного характеру, які виникають внаслідок неправильного розвитку головного мозку, неповноцінної його роботи. Це патологічний стан з різними механізмами розвитку та варіантами перебігу, що зазвичай ускладнює діагностику. Зміни, які відбуваються в тканинах мозку, можуть бути локалізованими (наприклад, через травму) або дифузними, коли загалом знижується функціональність мозку.

Незначні органічні ураження нервової системи є у більшості людей, але вони не на стільки явні та не потребують якихось медичних втручань. Лікування уражень центральної нервової системи необхідне за середнього та важкого ступеня стану.

Розуміння природи цих порушень необхідне для розробки адекватної тактики лікування. Основними причинами органічних порушень називають:

Симптоми органічного ураження мозку різняться за виявом та змістом залежно від причин, ступеня ураження, локалізації уражених ділянок:

Деякі специфічні симптоми органічного ураження ЦНС можуть підказувати, функціональність якої ділянки мозку знижена.

Коли та яке саме лікування необхідне?

Лікування органічного ураження мозку в лікувальному центрі в Києві необхідно починати якомога раніше – доки мозок активно розвивається та пластичний, цілеспрямованим впливом функціональність уражених ділянок можна «перекласти» на здорові. Тому Центр стимуляції мозку може запропонувати ефективну схему лікування пацієнта, незалежно від його віку.

Органічні порушення нервової системи самі собою не зникнуть, стан такої дитини не може покращитись без медичного втручання – він буде лише погіршуватися. Навпаки, сучасна діагностика, корекція, використання методів транскраніальної стимуляції, Томатіс-терапії творять дива – неврологічні порушення усуваються досить швидко, в нескладних випадках можна казати про майже повне одужання пацієнта.

Все, що потрібно для такого одужання – вчасно звернутися до Центра стимуляції мозку, дотримуватися схеми лікування та виконувати рекомендації фахівців.

Питання-Відповідь

Чи можна вилікувати органічне ураження ЦНС?

Своєчасне звернення за допомогою дає високі шанси на ефективне лікування органічного ураження ЦНС. Рання діагностика дає змогу виявити всі порушення у роботі центральної нервової системи, а комплексний підхід збільшує ймовірність виявлення патологій. Програма лікування може охоплювати такі методи, як транскраніальна мікрополяризація, аудіотерапія за методом Альфреда Томатіса, метод inTime, біоакустична корекція, мозочкова стимуляція.

Що належить до органічних уражень мозку?

Органічне ураження мозку буває вроджене чи набуте. Воно розвивається на тлі травми, ДЦП, перенесених інфекційних захворювань, неврологічних аномалій, інсульту, низки генетичних захворювань, пошкоджень мозку у дитини на етапі вагітності або під час пологів. Цей патологічний стан характеризується тим, що головний мозок не функціонує повноцінно.

Що відбувається при ураженні мозку?

Неврологічні порушення заважають розвиватися та повноцінно функціонувати головному мозку або окремим його ділянкам. Погіршуються рухові, мовні, когнітивні функції, відстежується інтелектуальна недостатність. У разі підозри на ураження ЦНС потрібна консультація таких фахівців, як невролог (дорослим) або дитячий невролог (дітям).

Джерела

Сертифікати

Сертифікат Козубенко Ольга Геннадіївна

Сертифікат Козубенко Ольга Геннадіївна

Сертифікат Селезньова Ольга Іванівна

Сертифікат Селезньова Ольга Іванівна

Сертифікат Чернова Оксана Василівна

Сертифікат Чернова Оксана Василівна

Ціни

 • CC1. Консультація лікаря невролога дитячого (первинна)

  45 хвилин

 • CC3. Консультація лікаря невролога дитячого (заключна)

  30 хвилин

 • DC1. Електроенцефалографія (ЕЕГ) з описом Дитячий

  30 хвилин

 • AC5. Транскраніальна мікрополяризація (ТКМП) Дитячий

  20 хвилин

 • AC2. Томатис-терапія (1-й курс, 15 занять) Дитячий

  11250 грн

 • AC3. Томатис-терапія (2-й курс, 8 занять) Дитячий

  11200 грн

 • AC3. Томатис-терапія (3-8 курси, 8 занятть) Дитячий

  11200 грн

Вiдгуки

Валентина Бердник 13.04.2021

5.0
5.0

Органічне ураження ЦНС

Хочу висловити величезну подяку Ірині Ярославні Боровицькій, за допомогу і за пораду пройти обстеження та лікування. Після курсу лікування, який був підібраний індивідуально, у дитини стала спостерігатися позитивна динаміка в розвитку. Так само приємно здивували ціни.

Алефтина 21.03.2021

5.0
5.0

Лечение органического поражения ЦНС

Почитав отзывы первый раз обратились в Киевский центр по пр-ту Василия Порика 13б. У ребенка частые приступы эпилепсии и панической атаки. Медикаментозно все перепробовали, не помогает, записались, приехали на прем. Первое впечатление - восторг, как будто попали в другой мир. Очень вежливый персонал, налажены система обслуживания: нет очередей, современное оборудование. Невролог, врач от Бога, Селезнева Ольга Ивановна предложила несколько процедур, пройти в комплексе. Уже через неделю был заметен результат, за что я очень благодарна.

Поліна 10.02.2021

5.0
5.0

Органічне ураження ЦНС

У ЦСМ звернулися за порадою друзів по нещастю, переношена вагітність, складні пологи, гідроцефалія, в клініку звернулися в пів року. На сьогодні нам три роки, ми чітко говоримо, є порушення в моториці пальців, ще відстаємо від своїх однолітків, але продовжуємо лікування. Сподіваємося ми виберемося. Величезна подяка Романченко І. В.

Александра 23.12.2020

5.0
5.0

Лечение органического поражения ЦНС

К сожалению, поздновато нам рассказали о существовании ЦСМ, а до этого наше лечение - просто упущенное время. Ребенку 6 лет, с ДЦП третий год наблюдаемся в центре. Этот замечательный комплекс, со всем необходимым оборудованием и квалифицированными специалистами. Огромное спасибо нашему, уже родному доктору-неврологу Козубенко Ольге Геннадьевне, за чуткость, заботу, лечение нашей доченьки. За период лечения, мы добились огромных успехов. Алиса самостоятельно стоит на ножках, ходит пока слабо, на костылях. Улучшилась разговорная речь, что значительно продвинуло наше развитие. Больше всего дочери нравится Томатис, с маминым голосом. Эта волшебная процедура не столько вселяет в нее веру, сколько дарит сказку, и чудо, а это тоже нам очень сильно помогает.

Маргарита 30.09.2020

4.0
4.0

Органічне ураження ЦНС

Відмінна клініка, сучасне обладнання, велике спасибі Євгенії Валеріївні Нетребенко, завжди допомагала налаштуватися на позитивний лад. На жаль через фінансові труднощі доведеться в цьому році відкласти лікування.

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом
error
error

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті