icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Cиндром тривожності

Тривожність – це емоційний дискомфорт, пов’язаний з передчуттям небезпеки чи очікуванням неприємних переживань.

Лікування синдрому тривожності у дітей

Тривожність – це емоційний дискомфорт, пов’язаний з передчуттям небезпеки чи очікуванням неприємних переживань. Людина може бути в стані внутрішньої тривоги, неспокою навіть на тлі повного добробуту.

Така емоція, як тривога, властива кожній людині й свідчить про його адаптацію до навколишнього світу, але якщо синдром тривожності стає причиною погіршення якості життя, то це вже хворобливий стан, який потрібно лікувати.

Незрозуміле відчуття тривоги можуть зазнавати:

Психологи схильні до того, що ця проблема «походить з дитинства». Високий ризик розвитку синдрому тривожності у дітей, які зростали в несприятливому стресовому середовищі, зазнавали залякувань та погроз збоку дорослих.

Симптоми тривожності

Всі психічні розлади мають певні симптоми, але не всі люди здатні адекватно оцінити рівень небезпеки. Багато хто прагне самостійно позбавитися страхів.

До симптомів тривожного розладу належать:

Вирізняють також фізичні симптоми тривожного розладу:

Одним із симптомів може бути зміна ставлення до алкоголю, підвищений апетит або його відсутність. Але це не вирішує проблему, а може лише посилити її.

Причини тривожності у дітей

Сучасна наука не може визначити точні причини тривожності, але вирізняють фактори, що сприяють розвитку цього стану:

Фахівці схильні до того, що саме від способу мислення людини залежить його психічний стан. Саме тому терапія часто спрямована на усунення зовнішніх подразників. Також причиною занепокоєного стану може бути вживання лікувальних препаратів або наркотичних засобів, гормональний збій, побоювання за власне життя та безпеку.

Часто тривожний розлад виникає у людей, нездатних пристосовуватись до змін в житті, адекватно реагувати на зміну обставин. І якщо зі звичайним нервовим збудженням людина може впоратися після вирішення проблемних питань, то патологічна тривожність проявляється раптово та незалежно від зовнішніх факторів.

Види патологій

Вирізняють такі види патологій:

Якщо підвищена тривожність не має видимої причини та переслідує протягом довгого часу, то варто шукати фахівця. Вилікувати такий розлад зусиллям волі не вдасться. Перехід хвороби в хронічний стан може призвести до депресії та неврозу.

Методики лікування синдрому тривожності

Лікування тривожних розладів може відбуватися за допомогою ліків, психотерапії або в поєднанні. Обрання курсу лікування залежить від бажань пацієнта, а також від доцільності. Коли лікар починає лікування, він прагне з’ясувати причини, підібрати техніки та способи, які можуть суттєво полегшити стан пацієнта.

У випадку, коли алкоголізм, наркоманія чи інша хвороба спровокували тривожний стан, лікування супровідного захворювання є пріоритетним. Іноді для досягнення бажаного ефекту лікарю доводиться змінювати стратегію лікування.

Існують такі методики:

Якщо стан тривожності не полишає протягом певного часу, то варто звернутися за консультацією до фахівця. Потрібно бути готовим здати загальні аналізи, а також пройти додаткові обстеження. Після моніторингу стану організму пацієнта, потрібно відвідати психолога або психіатра для консультації та визначення шляхів лікування тривожності.

Лікування тривожності в Україні

Для лікування тривожних станів радимо звертатися до фахівців, які приймають в нашій клініці. Ми знаємо, як вилікувати тривожний розлад, різноманітні види неврозів та нав’язливих станів. Наші фахівці мають великий досвід лікування станів тривоги.

В нашій клініці:

Ми проводимо терапію в комфортній клініці в Києві без госпіталізації, що зручно для пацієнтів. Існує можливість виходити на зв’язок зі своїм лікарем цілодобово.

Хороший лікар, що викликає довіру - це запорука успіху в лікуванні тривожних розладів. Приходьте до нас на консультацію в Києві, ми допомагаємо навіть в найтяжчих випадках.

Джерела

Відео

Фахівці

Стеценко Тетяна Іванівна
Стеценко Тетяна Іванівна

Дитячий невролог, епілептолог

Ліцензії та сертифікати

Ціни

  • CC1. Консультація лікаря невролога дитячого (первинна)

    45 хвилин

  • CC3. Консультація лікаря невролога дитячого (заключна)

    30 хвилин

  • CC7. Консультація епілептолога on-line Дитячий

    1300 грн

    60 хвилин

  • CC8. Консультація епілептолога (повторна) Дитячий

    1100 грн

    60 хвилин

  • CC15. Консультація психолога дитячого (заключна)

    30 хвилин

  • CC14. Консультація психолога дитячого (повторна)

    60 хвилин

  • PRC6. Масаж лікувальний загальний дитячий (до 13 років)

    40 хвилин

  • PRC3. ЛФК Дитячий

    30 хвилин

  • PRC7. Масаж лікувальний загальний підлітковий (14-17 років)

    60 хвилин

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом
error
error

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті