icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Остеопатія

Остеопатія - це напрямок немедикаментозної клінічної медицини, що має на увазі надання допомоги пацієнтам з різноманітними соматичними розладами.

Консультація дитячого остеопата в Києві

Остеопатія для дітей

Остеопатія — це напрямок немедикаментозної клінічної медицини, що передбачає надання допомоги пацієнтам із різноманітними соматичними дисфункціями. Остеопатія — наука про самостійне лікування організму через відновлення первинної анатомічної структури. Вплив на пошкоджені тканини відбувається за допомогою спеціаліста через шкірний покрив. Остеопат працює не з окремими симптомами, він працює з пацієнтом на всіх рівнях: кістковому, м'язовому, рідинному та психологічному. Вплив здійснюється лише руками, може мати різний ступінь інтенсивності, але завжди спрямований на першопричину захворювання.

Важливо розуміти, чим відрізняється кінезіологія від остеопатії. Кінезіологи визначають причину захворювання та можуть дати рекомендації в лікуванні, остеопати шляхом м'якого впливу руками розв'язують проблему, а не лише фіксують її причину. У чому різниця мануальної терапії та остеопатії — у методах роботи з проблемними місцями. При роботі мануальщика відбувається вплив на суглоб до «клацання», остеопат діє м'яко, дуже вибірково й обмежено.

З огляду на спрямованість впливу розрізняють кілька видів остеопатії:

Остеопатія у педіатрії

Вагітність і пологи — це фізіологічні процеси, але дітонародження пов'язане з тиском на немовля, яке відбувається навіть при нормальних пологах. А такі фактори, як кесарів розтин, занадто швидкі або затяжні пологи, особливості внутрішньоутробного положення тощо мають свої негативні впливи, можуть призвести до травм у новонароджених, які не помітні неозброєним оком. Остеопатія для немовлят вирішує такі проблеми:

Перший візит до дитячого остеопата може відбутися й у перші тижні життя. Остеопатія для малюків є оптимальним, ефективним та безболісним методом лікування. Якщо у дитини виявлено проблему та рекомендовано лікування, то її потрібно починати якомога раніше. Відмінні результати показують новонароджені та діти до 8 років. Коригувати стан здоров'я можна й у пізнішому віці, особливо якщо є травматичні або хронічні проблеми.

Дитячий остеопат допоможе вирішити такі проблеми:

Як лікує остеопат? Фахівець приведе кістки черепа в біомеханічну відповідність, збалансує нервову систему, допоможе усунути інші дисфункції. У педіатрії застосовуються дуже м'які та щадні методи, безпечні для дитини.Важливо підготуватися до прийому фахівця, щоб дитина не плакала і не чинила опір:

Лікування в остеопата дитини має бути комфортним та не страшним.

Остеопатія при затримці психологічного розвиткутаі інших патологіях

Затримка розвитку мовлення, ЗПР та інші розлади зустрічаються у дітей дедалі частіше. Чим допоможе в такій ситуації остеопат:

Показання до застосування остеопатії для школярів

Якщо дитина має труднощі у навчанні, адаптації в колективі, не здатна освоїти програму шкільних та дошкільних закладів, це має бути тривожним дзвоником для батьків. Подальші перспективи розвитку, успішність та соціальна адаптація залежать від раннього виявлення порушень у розвитку дитини. А практично завжди коріння проблеми йде в дитинство і в пренатальний внутрішньоутробний період.

Першим сигналом, який говорить про необхідність відвідування фахівця, є недостатня успішність або дитина вчиться добре, але зростання рівня вимог та навантажень можуть створити передумови для порушень в організмі. Наприклад, у дитини з’явилася знервованість, занепокоєння, безсоння, знизилася концентрація уваги. З’явилися скарги на періодичний головний біль, неприємні відчуття у спині та животі. Ви помітили, що дитина стала сутулитися, гірше бачити чи чути.

Усі ці фактори можуть вказувати на труднощі адаптації організму до навантажень, що може призвести до захворювань. Досвідчений остеопат чітко визначає основні причини негативного стану дитини шкільного віку, а також підбирає перелік процедур для швидкого відновлення дитячого організму та його підготовки для подолання підвищених фізичних та емоційних навантажень.

Основні методи впливу та особливості проведення процедури:

При цьому з відновнувальною метою лікар використовує низку ефективних остеопатичних технік:

Ефект від сеансів остеопатії

У дитячого організму дуже висока здатність до самовідновлення, тому важлива своєчасна допомога фахівця. Остеопатія для дітей з аутизмом показує добрі результати при захворюваннях, пов'язаних з ушкодженням ЦНС, гіпоксії мозку. Цей чинник впливає в розвитку навичок мови, формування уваги. Мета остеопатії при аутизмі та ЗПР:

У результаті остеопатичного лікування у дітей, що не говорять, і пацієнтів із РАС:

Ще один позитивний ефект від остеопатії — встановлюються довірчі відносини між лікарем та дитиною з РАС, що позитивно впливає на її розвиток.

При ДЦП остеопатія допоможе:

Шляхом дбайливого впливу остеопат може покращити стан дитини. Остеопатичні методи лікування є ефективними для лікування таких захворювань у дітей та дорослих:

Лікування

У нашій клініці в Києві приймає остеопат для дітей, один із найкращих фахівців в області — Жук Олександр Вікторович. Специфіка лікування визначається індивідуально в кожному конкретному випадку. Для отримання необхідного ефекту потрібно від 3 до 8 процедур, які проводяться з інтервалом 10-14 днів. У Центрі стимуляції мозку доступні ціни на остеопатичне лікування в Україні. Скористайтеся можливістю стати здоровим сьогодні!

Фахівці

Жук Олександр Вікторович
Жук Олександр Вікторович

Остеопат, краніосакральний терапевт

Ліцензії та сертифікати

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Ліцензія № 282410

Ліцензія № 282410

Свідоцтво "Лідер галузі у медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі у медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Вiдгуки

Анастасия Скорикова 28.10.2020

5.0
5.0

Остеопатия для детей

Здравствуйте! Хочу поделиться опытом лечения остеопатией. Первые роды очень тяжелые 10 часов, ребенок сразу не заплакал. Трудно в таком возрасте определить есть ли последствия, но как только я заметила, что сосательный, хватательный рефлексы нарушены. Я забила панику, и не зря. В государственные поликлиники на стала обращаться, спасибо инету нашла Центр стимуляции мозга. По телефону записалось на прием. После обследования нас направили к остеопату Жук Александру Викторовичу, сразу сложилось положительное впечатление. Доброжелательный доктор подробно описал суть метода. Все было понятно. Ребенок на процедурах вел себя очень спокойно. После первых процедур у нас нормализовался сон мы еще продолжаем лечиться, но сегодня сынок схватил меня за волосы сжав кулачки, осваиваем кормление грудью, пока сил е него нет, но уже появился рефлекс. Спасибо огромное за помощь!

Довбыш Елена 13.07.2020

5.0
5.0

Остеопатия для детей

Хочу выразить огромную благодарность, первоклассному специалисту, остеопату Жук Александру Викторовичу. У ребенка ДЦП, стала болеть нога, определили защемление нерва. Буквально со второго сеанса, боль стала уходить. Спасибо Вам за помощь!

Виктория Прудникова 01.04.2020

5.0
5.0

Остеопатия для детей

У ребенка начался страшный дисбактериоз, пили пробиотики, ничего не помогает. В клинику обращались и ранее по другому поводу. Тут предложили метод остеопатии. Я в полном восторге, у нас не только наладилось с животиком, Сережа стал меньше болеть, через 10 дней собираемся повторить курс, для закрепления результата. Спасибо Вам большое!

Стрелкова Евгения 19.03.2020

5.0
5.0

Остеопатия для детей

Хочу сказать огромное спасибо Жук А.В. за понимание, терпение и проявленный профессионализм. Пройдя терапию остеопатией, ребенок стал реже болеть, избавились вечных соплей. Стал более собранным. Всем рекомендую Центр Стимуляции мозга в Киеве!

Дарья Сергевна 11.01.2020

4.0
4.0

Остеопатия для детей

Спасибо нашему терапевту за открытие метода остеопатии, и за его работу проходим вместе с ребенком регулярно, очень стимулирует работу мозга, улучшается память и иммунитет. Но очень далеко от Прилук.

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом
error
error

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті