icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Високочастотна магнітотерапія

Високочастотна магнітотерапія представлена клінікою ЦСМ в Києві! Ми є провідним провайдером цієї інноваційної методики лікування, що базується на використанні високочастотних магнітних полів для покращення вашого здоров'я та благополуччя.

Высокочастотная магнитотерапия

Фахівці

Високочастотна магнітотерапія у Києві

Високочастотна (високоінтенсивна) магнітотерапія – це одна з фізіотерапевтичних процедур, суть якої полягає у позитивному впливі високоінтенсивного магнітного поля (високої та ультрависокої частоти) на організм пацієнта.

Результатом проведення цього виду терапії стають звільнення від больових відчуттів, прискорення зрощення кісток при переломах, зняття напруги у м'язах, підвищення рухливості суглобів, а також загальне покращення стану та самопочуття. Високоінтенсивна магнітотерапія (ВІМ) призначається при лікуванні запальних процесів, посттравматичних станів, хвороб кістково-м'язової системи, патологій алергічної природи (в т. ч. ревматоїдного артриту) та інших порушень.

Фахівці «Центру стимуляції мозку» для проведення ВІМ використовують сучасне обладнання, зокрема апарат BTL-6000 Super Inductive System Elite.

Суть високочастотної магнітотерапії

Super Inductive System (SIS) – це вид терапії, коли електромагнітне поле з високою частотою позитивно впливає на тканини людського тіла.
Інтенсивне електромагнітне поле створюється за допомогою котушки, що знаходиться в аплікаторі. Воно впливає на організм, викликаючи деполяризацію нервово-м'язової тканини. Для здобуття різних ефектів від терапії підбирається різна частота стимуляції. Проведення процедури може знизити больові відчуття, так і зміцнити м'язові тканини.

Аплікатор Super Inductive System випромінює електромагнітне поле, забезпечуючи цільовий вплив на конкретні точки глибоко в тканинах. Індукція становить до 2,5 Тл.

Високочастотна магнітотерапія: особливості лікування в клініці ЦСМ

Високоінтенсивна магнітотерапія - це інноваційна медична процедура, в якій використовуються електромагнітні поля для прискорення загоєння, зменшення болю та покращення загального самопочуття. Важлива перевага високочастотної магнітотерапії малоінвазивність. Вона менш небезпечна для організму, аніж інші втручання. Скористатися послугами ВІМТ пропонує клініка ЦСМ у Києві. Тут пацієнти отримують якісну медичну допомогу від команди професіоналів, які працюють за міжнародними стандартами.

Для процедур ВІМТ використовується сучасне обладнання BTL-6000 Super Inductive System Elite. Апарат надає більш виражений ефект порівняно зі стандартними методами та прийомами високочастотної магнітотерапії. Основний принцип дії – зміна біофізичних та біохімічних процесів на клітинному рівні під впливом магнітних полів. До ураженої ділянки тіла прикладається аплікатор, що містить котушку. Високоінтенсивне електромагнітне поле (ВІМП), що створюється, впливає на тканини організму. При проникненні сягає глибини до 10 див.

Особливості та переваги високочастотної магнітотерапії

Існує безліч способів застосування високочастотної магнітотерапії. Найчастіше вона використовується для усунення болю та запальних процесів, пов'язаних з порушеннями у функціонуванні опорно-рухового апарату: артриті, тендиніті, болі в області спини, інших. Електромагнітні поля, що генеруються приладами, проникають глибоко в уражені тканини, сприяють розширенню судин та покращенню кровообігу, надають знеболювальну дію.

Високочастотна магнітотерапія допомагає прискорити процеси регенерації/відновлення тканин. Електромагнітні поля:

ВІМТ – ефективний метод терапії при спортивних/хронічних травмах, післяопераційному відновленні.

Лікування не пов'язане з хірургічними процедурами або використанням медикаментів, що знижує ризик ускладнень та побічних ефектів. Сеанси високочастотної магнітотерапії проходять зручно, без болю. Лікування добре переноситься і, як правило, не потребує подальшої реабілітації, що дозволяє людям одразу відновити свою повсякденну діяльність.

Додатковим плюсом можна вважати те, що високочастотна магнітотерапія позитивно впливає на психічний та емоційний стан. Завдяки швидкому зменшенню болю вдається покращити якість життя пацієнта, стабілізувати його психологічний стан.

Високочастотна магнітотерапія в ЦСМ

При необхідності скористатися послугами високочастотної магнітотерапії ви завжди можете звернутися до клініки ЦСМ у Києві. Тут пацієнтам гарантовано сучасний підхід до лікування з використанням високоточного перевіреного обладнання. У клініці працює команда професіоналів, які застосовують у своїй практиці міжнародні стандарти цього типу терапії. Використовуються спеціалізовані пристрої, що генерують високочастотні електромагнітні поля, які проникають глибоко у тканини організму, стимулюючи активність клітин та сприяючи процесам загоєння.

Основні медичні ефекти від застосування високочастотної магнітотерапії:

Переваги високочастотної магнітотерапії:

 1. Відсутність болючих відчуттів під час проведення процедури.
 2. Неінвазивність за рахунок безконтактності методу.
 3. Відсутність мануального, медикаментозного та хірургічного лікування.
 4. Миттєвий позитивний результат після першої процедури амбулаторії.
 5. Ефективність усунення больових відчуттів усім стадіях захворювання.

Переваги лікування в «Центрі стимуляції мозку»:

 1. Використання унікального обладнання для України.
 2. Результат у бік покращення вже після 1 сеансу.
 3. Довгостроковий ефект від проведеної терапії.
 4. Компетентні фахівці, які постійно підвищують кваліфікацію.
 5. Використання лише сучасних протоколів лікування, які відповідають українським та міжнародним стандартам надання медичної допомоги – технологія запатентована та є клінічно доведеним методом.
 6. Високий рівень відповідальності за якість надання медичних послуг та збереження персональної інформації пацієнтів.

Високочастотна магнітотерапія: що це таке та як працює?

Високочастотна магнітотерапія – метод із використанням високочастотних магнітних полів для зменшення болю, зняття запалення, прискорення загоєння ран, лікування інших медичних станів. Високочастотні магнітні поля проникають у тканини тіла та стимулюють різні фізіологічні процеси: посилення кровообігу, підвищення активності клітин, збільшення виділення природних антибіотиків.

Чи є високочастотна магнітотерапія безпечною?

Так, високочастотна магнітотерапія є безпечним способом лікування. Вона неінвазивна, не потребує хірургічного втручання чи використання лікарських препаратів. Однак, вона може бути протипоказана для певних груп людей, які мають імплантовані пристрої або певні медичні стани. Перед початком лікування слід проконсультуватися зі своїм лікарем.

Скільки сеансів магнітотерапії зазвичай потрібно досягнення результатів?

Кількість сеансів магнітотерапії може змінюватись в залежності від конкретного медичного стану та індивідуальних потреб кожної людини. Зазвичай рекомендується проводити серію сеансів протягом певного періоду для досягнення оптимальних результатів. Кількість сеансів буде обумовлена під час консультації з фахівцем.

Ліцензії та сертифікати

Ціни

 • PC5. Магнитотерапія високочастотна - Super Inductive System (Апарат БТЛ-6000)* Дитячий

  30 хвилин

 • PA5. Магнітотерапія високочастотна - Super Inductive System (Апарат БТЛ-6000) 1 зона*

  30 хвилин

Вiдгуки

Галина 11.05.2021

5.0
5.0

Высокочастотная магнитотерапия

Хочу висловити величезну подяку, Ворошилову Євгену Олександровичу, за терпіння проявлене у процесі мого лікування. Взагалі не можу терпіти біль, а тут прихопив поперек. В поліклініці, порекомендували магнітотерапію. Але знаючи допотопне обладнання в державних лікарнях, я почала шукати частну клініку, де буде все на належному рівні. В інтернеті дізналася, що процедуру можуть зробити в ЦСМ. Тим краще, адже я живу на тому ж проспекті. Сервіс на висоті. Лікар детально розповів про всі апарати, допоміг визначитися, який саме буде для мене найкращим. Після третього сеансу, я відчула значне полегшення.

Любов Петрівна 17.04.2021

5.0
5.0

Высокочастотная магнитотерапия

Спасибі величезне всьому персоналу клініки. Тут завжди все чисто, затишно, нове обладнання, персонал привітний. Проходила реабілітацію після перелому колінного суглоба. Причому перелом був давно, а коліно й досі погано розгинається. Після курсу на новітньому обладнанні, я почала ходити без палички, майже повністю відновилася рухливість в суглобі. Зараз відвідую високохвильову магнітотерапію. Завдяки цій процедурі перестало боліти, майже повністю зник набряк. Спасибі величезне Ворошилову Є.О. за сумлінне ставлення до роботи, виявлене співпереживання та поради.

Елена 08.03.2021

5.0
5.0

Высокочастотная магнитотерапия

Спасибо огромное коллективу отделения физиотерапии и лично нейрореабилитологу Ворошилову Е.А. Проходила реабилитацию, после операции на позвоночнике. Только общими усилиями я смогла пройти это курс, значительное облегчение наступало, после магнитотерапии. Пока рано говорить о результате, впереди еще долгий путь. Но однозначно чувствую себя лучше.

Света 02.03.2021

5.0
5.0

Высокочастотная магнитотерапия

Хочу выразить огромную благодарность врачу Ворошилову Евгению Александровичу за хорошую работу и высокий профессионализм! Я прошла в клинике курс высокочастотной магнитотерапии после сезонного обострения артроза! Я пока успела сделать только 3 процедуры, но результат уже чувствую! Снизился отек, уменьшилась ноющая боль. Благодарна врачу за то, что он мне порекомендовал эту процедуру и его качественную работу!

Ирина 14.01.2021

4.0
4.0

Высокочастотная магнитотерапия

Прохожу курс физиотерапии каждый год, т. к. с детства мучаюсь остеохондрозом. В ЦСМ была впервые. По большей части остались приятные впечатление. Самое главное - новое современное оборудование, которое, конечно гораздо эффективнее. Единственное, что напрягало каждый день, это парковка, приходилось приезжать раньше назначенного времени.

Сергій 13.11.2020

5.0
5.0

Высокочастотная магнитотерапия

Хочу сказати величезне спасибі Євгену Олександровичу за лікування. Я звернувся до нього з проблемою артрозу після перелому. Після курсу фізіотерапії стало легше, біль у кістках зменшилась. Євген Олександрович дуже уважний, добродушний, вміє вислухати пацієнта, розташувати до себе. Дуже кваліфікований, грамотний лікар. Відповів на всі мої запитання. Трохи по ціні дорогувато, але сервіс гарний. Тому, мабуть, воно того стоїть.

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті