icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Психіатр в Києві

Консультація досвідченого психіатра, який володіє всіма необхідними навичками та знаннями для діагностики та лікування психічних розладів і захворювань.

Консультація психіатра в Києві

Психіатрія в Києві

Потрібна допомога фахівця у сфері психіатрії в Києві? Цікавить запис на прийом до психіатра? Турбує нервова напруженість, вигорання, постійна втома та роздратування, панічні атаки, безсоння або інші симптоми? У «Центрі Стимуляції Мозку» грамотні фахівці надають вичерпні консультації щодо будь-яких, навіть найскладніших психіатричних порушень.

Багато людей відмовляються відвідати психіатра, тому що зізнатися навіть собі в порушенні психічного здоров'я — соромно. Але по суті — звернення до цього фахівця настільки ж важливе, як і відвідування будь-якого іншого профільного лікаря: лора, хірурга, стоматолога чи травматолога. Психіатр — це фахівець з профільним медичною освітою. А психіатрія — це окремий розділ клінічної медицини, який вивчає, діагностує та вишукує способи для лікування виниклих психічних розладів. Тому не відкладайте звернення за кваліфікованою медичною допомогою та подбайте про своє здоров'я вже сьогодні.

Кому й коли потрібен психіатр

Психіатр у перекладі означає «цілитель душ». І в давні часи порушення мислення, розлади свідомості й волі вважалися «душевними хворобами». Хороший психіатр підтвердить або виключить наявність розладів. Консультація психіатра потрібна у випадку підозри на зміни в психіці. А також вона необхідна для отримання медичних довідок під час вступу до ВНЗ, для проходження служби в силових структурах, водіям і тим, хто працює в спецустановах.

Сучасна психіатрія дає змогу також визначити ризик розвитку психічних розладів. Рекомендації щодо їх попередження отримують у процесі консультації психіатра.

Психотерапія — це напрямок психіатрії, який відповідає за немедикаментозне лікування за допомогою різних форм психотерапевтичних методик, спрямованих на лікування різних форм психічних розладів непсихотичного рівня (астенічний синдром, депресії, ігроманії, емоційне вигорання, тривожний синдром і психосоматичні проблеми).

Психічні розлади: симптоми й ознаки

Пацієнти не завжди усвідомлюють, що їм необхідно звернення до психіатра. Однак, існують симптоми, які є серйозним приводом записатися на прийом до психіатра:

А також неадекватні стани — паніка, підозрілість, образливість без причини, сльозливість, неконтрольований гнів, страх спілкування з людьми, неадекватність вчинків, втрата соціальних зв’язків.

Психіатрична допомога потрібна близькій людині, якщо вона самостійно не сприймає ситуацію як психічний розлад, але оточенню помітна хвороблива зміна особистості. Показати родича лікарю потрібно, якщо з’явилися порушення в психічній сфері:

Відвідати психіатра з дитиною або підлітком, за даними ВООЗ, буває просто необхідно, оскільки ці вікові групи більш вразливі до емоційних розладів. Так, допомога психіатра потрібна у випадках:

Грамотне і своєчасне лікування в психіатра дасть змогу уникнути необоротних наслідків.

Які захворювання лікує лікар-психіатр?

Сучасна психіатрія виділяє кілька спеціалізацій. Основні це:

Також є консультативна, військова, невідкладна та інші напрямки психіатрії, що зачіпають різні психічні хвороби й стани. Види психічних розладів, що лікує психіатр, можна перераховувати дуже довго.

У нашому центрі фахівці займаються багатьма захворюваннями. Основний упор робиться на проблеми, з якими найбільш часто до нас звертаються:

Психічні захворювання легше купуються в разі зверненні по допомогу на ранньому етапі. Не варто боятися обстеження в психіатра через забобони. Ніякого примусу не буде, можлива навіть консультація психіатра анонімно. До того ж допомоги лікаря потребують не тільки пацієнти, психічно хворі у важкій формі. Не кожна людина може самостійно розібратися з переживаннями й душевними проблемами. Найчастіше такі спроби призводять до загострення ситуації й розвитку соматичних порушень. Відкладання відвідування небезпечно для здоров’я загалом.

Протипоказання

Прийом приватного психіатра в медичному центрі має свої обмеження. В умовах клініки неможливо провести прийом пацієнта з гострим психозом, яскраво вираженими суїцидальними нахилами або поведінкою, що загрожує життю оточення.

Питання, що стосуються обмежень і протипоказань огляду в психіатра, вирішуються індивідуально й за згодою пацієнта. Неповнолітніх громадян наші лікарі консультують тільки в присутності батьків/опікунів.

Діагностика

Прийом психіатра в «Центрі Стимуляції Мозку» починається з опитування пацієнта з його усвідомленої згоди (або його представників), збору анамнестичних даних про життя та перебіг хвороби. Тому до бесіди краще підготуватися заздалегідь, можна навіть записати сумніви, симптоми, а також питання, що хвилюють. Наступним етапом діагностики на прийомі в психіатра є опис психічного стану пацієнта на основі суб'єктивних та об'єктивних даних і тестування. Лікар оцінює адекватність сприйняття пацієнта, вивчає стан психічних функцій.

Діагноз ставиться на підставі загальної клінічної картини та результатів тестів. Додатково можуть бути призначені:

Такий підхід дає змогу точно діагностувати психічні розлади та диференціювати їх з іншими патологіями, враховуючи викликані інфекцією, інтоксикацією, травмами, онкологією. Обстеження призначаються індивідуально, після чого спеціаліст призначає відповідне лікування.

Психіатричне лікування

Лікування психічних розладів проводиться:

До першого відносять бесіди, арттерапію, музику, гіпноз. У другому випадку можуть бути призначені препарати класу антидепресантів, нейролептиків, транквілізаторів, нормотиміків, седативні засоби, снодійне. Поліпшити результати під час лікування психічних захворювань допомагають фізіотерапія, масаж, барокамера.

Якщо захворювання спровоковано іншою патологією, то лікування проводиться за участю лікарів відповідних спеціальностей — кардіолога, невролога, онколога, ендокринолога та ін.

Наші переваги

Фахівці нашого центру здобули всіх необхідних навичок і знань для діагностики та лікування психічних розладів і захворювань. Великий лікарський досвід дає змогу максимально швидко допомогти пацієнтові. Послуги психіатра в ЦСМ супроводжують:

  1. Постійний графік роботи: 7 днів на тиждень, з 9:00 до 20:00.
  2. Шанобливе ставлення.
  3. Конфіденційність.
  4. Лікування тільки за згодою пацієнта й можливість відмови на будь-якій стадії.
  5. Комфортні умови.
  6. Комплексне лікування із застосуванням сучасних методик.
  7. Безпечні та ефективні медикаменти.
  8. Можливість пройти додаткові процедури.
  9. Висококваліфіковані лікарі.
  10. Доступні ціни.

Консультація психіатра за ціною доступна більшості громадян. Наші фахівці не шукають у пацієнтів відсутніх розладів і не виписують непотрібних дорогих ліків. Наш пріоритет — відновлення здоров’я, реабілітація та поліпшення якості життя пацієнта, про що свідчать відгуки на нашу адресу, зокрема на сторінках сайту.

Записатися на прийом до психіатра нашої клініки можна за телефоном або за допомогою онлайн-форми.

Лікарі

Досвідчені психіатри Києва, що працюють у «Центрі Стимуляції Мозку», допоможуть повернути душевну рівновагу і спокій, нададуть кваліфіковану допомогу і правильні рекомендації щодо корекції стану. Не відкладайте турботу про своє здоров’я, запишіться на консультацію психіатра в Києві за телефоном +38 (063) 302-90-71 прямо зараз.

Ліцензії та сертифікати

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Ліцензія № 282410

Ліцензія № 282410

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Вiдгуки

Лена 19.05.2021

5.0
5.0

Консультация психиатра

Как и многих в это тяжелое время, меня уволили с работы. Якобы сокращение. Подруга уговорила пойти к психиатру. Настроение не але совсем, руки опускаются. По моей специальности сейчас вообще найти что-то - не вариант. И возраст не 25 лет совсем. На ресепшене записали к Дорошенко А. Е. Схожу, а там посмотрим. По крайней мере - это близко, живу на соседней улице от Центра стимуляции мозга.

Ольга 06.04.2021

5.0
5.0

Консультація психіатра

Проблеми у стосунках із викладачем в університеті не минулися просто так. Сину тяжко, переживає, хоча і не показує цього. Він у мене такий домашній. Булінг - це не жарти, скажу я вам, буває завжди і будь де. Вирішила зводити до психіатра. А тут прочитала статтю - і йому показала. Погодився. Сам вибрав по фото до кого - каже на бабусю нашу схожа. Як для мене - хоч на діда, аби тільки допомогла. Записалися ми до Дорошенко Анни (побатькове не пам'ятаю). Добре що на вихідних можна сходити, щоб вдень, спокійно, ніхто не заважав. Хороша жінка, лагідна, з сином спокійно і впевнено розмовляла, наче ми вже не перший раз приходимо, це приємно. Отримали рекомендації. не страшні, але треба виконувати і згодом прийти ще раз, за місяць. Сказала все буде добре! Спасибі центру, всьому персоналу і лікарю особливо!

Віктор 23.03.2021

5.0
5.0

Консультація психіатра

На роботі сказали, що потріюно отримати нову категорію прав. А там відправили до психіатра мовляв для перестраховки. Записався у центр стимуляції мозку. Побував на співбесіді, отримав справку. Швидко і без проблем. От за це і дякую!

Юлия 14.02.2021

5.0
5.0

Консультация психиатра

В прошлом году терапевт поставил мне диагноз панические атаки. Долго откладывала решение этого вопроса, но постоянные приступы плюс бессонница по ночам, плюс декрет, работа и некоторые нюансы - вынудили практически к поиску хорошего врача. Больше страха от того, что выпишут нечто, после чего я стану невменяемой (или апатичной, или сонной или еще какой-нибудь). А у меня маленький ребенок - мне такое не подходит. В общем, записалась в ЦСМ к психиатру Дорошенко Анне Евгеньевне. Достаточно активная, адекватная, как врач и как человек, располагает к себе, и жутко красивая! ))) Какие там атаки?! Видишь ее - и все становится хорошо! Нормально поговорили, хотя и жутко страшно было сначала. По итогу: нужно будет пройти кое-какие обследования, эндокринолога придется посетить, сдать клинику и гормоны (тоже предполагала). Короче, не первый и не последний визит. Но главное - не унывать и браться за решение любой проблемы! П.с. Клиника - класс! Красота современная (не поликлиничная - музейная), даже ходить страшно :)

Володимир 26.01.2021

4.0
4.0

Консультація психіатра

Останнім часом погано сплю, дуже рано прокидаюся або взагалі не можу заснути. Вдень навпаки засинаю на ходу від того що не спав вночі. Знайомий ходив з такими ж симптомами до психіатра, а потім лікувався вже у ендокринолога. Вирішив ія не затягувати. Був на прийомі у лікаря Свіридової Н.В. Довелося трохи почекати у коридорі, поки сидів, майже заснув і ледь не забув, навіщо прийшов )). Не скажу, який діагноз, але призначила купу досліджень, по всіх дала пояснення, буду ходити далі по поліклініках здавати, щоб дешевше, а потім знову до неї. Центр знаходиться на Василя Порика 13Б.

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті