icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Криптогенна фокальна епілепсія

Боротьба з криптогенною фокальною епілепсією: нові підходи в лікуванні в Києві. Дізнайтеся про передові методи діагностики та індивідуалізованого лікування цієї форми епілепсії в нашій клініці Центру Стимуляції Мозку. Поверніть собі контроль над своїм життям.

Криптогенная фокальная эпилепсия в Киеве

Криптогенна фокальна епілепсія: внутрішній таємничий ворог, з яким варто боротися

Епілепсія – це гетерогенна група захворювань, які характеризуються повторними спонтанно виникаючими нападами. Одна з найзагадковіших і складних форм недугу – криптогенна фокальна епілепсія (КФЕ).

Історично вона вважалась незрозумілою за походженням і невиліковною за безпричинністю. Завдяки сучасним технологіям дослідження та інноваційним відкриттям у медичній практиці стали відомі чинники, які впливають на розвиток і прояви захворювання. Таким чином, з'явилися методики лікування та оптимальні шляхи підтримки хворих людей.

Що таке криптогенна фокальна епілепсія?

Це форма епілепсії, що характеризується специфічними припадками, які є спровоковані обмеженою частиною (фокальною ділянкою) мозку. Водночас конкретну причину цього встановити неможливо.

Симптоми прояву захворювання та епілептичних нападів можуть відрізнятися. Вони залежать від розташування осередку проблеми – ураженої частини мозку.

Приклади загальних симптомів КФЕ:

У деяких людей з КФЕ спостерігаються проблеми з органами зору, слуху, нюху, смаку, дотику.

Криптогенна фокальна епілепсія у дітей може проявлятися в затримці загального фізичного, розумового та психосоціального розвитку, труднощах у спілкуванні, навчанні, інших аспектах.

Криптогенна фокальна епілепсія у дорослих іноді проходить з «попередженням». Людина може відчувати певні сигнали перед початком приступу, що допомагає передбачити напад і підготуватися до нього.

Криптогенна фокальна епілепсія: діагностика та лікування

Діагностика КФЕ – складний комплексний підхід, від повного анамнезу до виявлення:

Вчасна діагностика КФЕ важлива в будь-якому віці. Це інструмент керування захворюванням, розуміння його особливостей і прогнозів для налагодження нормального життя.

Лікування КФЕ – це комплекс індивідуально розроблених заходів для кожного пацієнта окремо з урахуванням віку, ступеню важкості хвороби, власних потреб та особливостей. До загальних методів належать приймання протисудомних препаратів та антиепілептичних засобів. Вони не лікують захворювання, але допомагають контролювати припадки КФЕ. У деяких випадках пацієнтам рекомендується проведення хірургічного втручання для безпечного видалення вогнища ураження.

Куди звернутись із проблемою криптогенної фокальної епілепсії в Києві? 

КФЕ – не вирок! Висококваліфікований досвідчений невролог у Києві приймає пацієнтів з КФЕ у Центрі стимуляції мозку. Завдяки досконалій діагностиці та правильному лікуванню багато людей змогли повернутися до повноцінного активного життя.

Клініка ЦСМ у Києві – це найсучасніші дослідження, відкриття та практики. Тут можна отримати повний комплекс якісних медичних послуг завдяки великому досвіду фахівців вищих категорій та оснащенню Центру інноваційними технологіями й обладнанням.

Що таке криптогенна фокальна епілепсія?

Криптогенна фокальна епілепсія - це форма епілепсії, яка характеризується епілептичними припадками, що виникають з обмеженою частиною мозку, і причина виникнення яких невідома або недостатньо з'ясована.

Які симптоми можуть вказувати на криптогенну фокальну епілепсію?

Симптоми криптогенної фокальної епілепсії можуть включати епілептичні припадки, що проявляються внаслідок змін у рівні свідомості, неспроможності відповідати на питання або навіть моторних або сенсорних змін в тілі.

Як діагностують криптогенну фокальну епілепсію?

Діагноз криптогенної фокальної епілепсії може бути складним і включає клінічний огляд, медичну історію, різні медичні тести, такі як електроенцефалографія (ЕЕГ), магнітно-резонансна томографія (МРТ) та інші образні дослідження мозку.

Як лікують криптогенну фокальну епілепсію?

Лікування криптогенної фокальної епілепсії може включати призначення антиепілептичних препаратів для контролю епілептичних припадків. У разі недостатньої ефективності медикаментозного лікування або наявності специфічних показань може бути розглянуто хірургічне втручання для видалення джерела епілептичних розладів у мозку.

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом
error
error

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті