icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Парапарез

Парапарез — це неврологічний синдром, що вражає дві кінцівки. Він викликаний порушенням нервового сигнального шляху.

Парапарез кінцівок: причини та лікування

Один з рухових розладів людини — парапарез. Щоб правильно лікувати захворювання та запобігти рецидивам в майбутньому, необхідно знати, що це за хвороба і наскільки вона небезпечна.

Парапарез — це неврологічний синдром, що вражає дві кінцівки. Він викликаний порушенням нервового сигнального шляху. Оскільки нервовий сигнал не доходить до місця призначення, м’язовий тонус і активність послаблюються, а при найскладніших випадках можлива повна іммобілізація. Тому ми рекомендуємо пройти курс специфічної корекції для лікування цієї хвороби.

Ефект від використання інноваційної методики помітний вже після перших сеансів.

Симптоми парапарезу

Неврологічний синдром характеризується послабленням м’язових сил кінцівок через пошкодження шляхів нервових сигналів. Складна форма захворювання може супроводжуватися паралічем (плегією), при якому довільних рухів не відбувається.

Основні симптоми парапареза нижніх кінцівок проявляються швидко, і з часом їх темп розвитку захворювання та інтенсивність зростають. Хоча в деяких випадках еволюція захворювання досить повільна.

Основні симптоми захворювання:

Причини парапареза

Часто парез виникає через пошкодження, стиснення або захворювання хребта, спинного мозку, нервових корінців чи кровоносних судин.

Основні причини розвитку парапареза:

Коли уражається верхній моторний шлях (від головного мозку до спинного), розвивається центральний парез, що характеризується слабкістю уражених кінцівок і поступовим збільшенням спастичності. Пошкодження нижнього шляху руху (від спинного мозку до периферичних нервів) призводить до периферичного парезу, який супроводжується слабкістю та потоншенням (втратою ваги) м’язових волокон ураженої кінцівки та їх мимовільним скороченням.

Чим загрожує парапарез?

Патологічні симптоми недуги можуть дуже швидко з’являтися, оперативно набирати силу і мляво регресувати. Спочатку лікування та одужання відбувається досить повільно. В особливо важких і запущених випадках захворювання пов'язане з дисфункцією органів малого таза. Крім того, м’язова слабкість часто призводить до погіршення психічного стану пацієнта. Людина стає дратівливою та агресивною або, навпаки, млявою, погано спить, втрачає апетит. У деяких випадках спостерігається підвищення температури, зниження імунітету або порушення роботи травної системи.

Хворобу часто діагностують у дітей та після пологових травм на випадок перестрахування. Тоді дитина перебуває під медичним наглядом батьків, а лікар проводить необхідні маніпуляції та підбирає методи лікування.

У більш старшому віці, після відповідного обстеження, діагноз знімається або підтверджується інвалідністю. У дітей на ранніх стадіях розвитку захворювання відчувається лише невеликий дискомфорт, потім виникають болі в місцях пошкодження периферичних нервів.

При прогресуванні гострих захворювань центральної нервової системи парез і параліч розвиваються несподівано і дуже швидко. Пацієнти з повною втратою чутливості в нижніх кінцівках (наприклад, зі спастичним паралічем) часто не реагують на опіки, забиті місця і потребують особливого догляду. Наприклад, утворення точок тиску або трофічних виразок, набряклість і синюшність ніг викликають великі труднощі для медичного персоналу.

До нас часто звертаються з питанням: як лікувати парапарези?

Терапія захворювання повинна проходити тільки після повної діагностики та визначення ступеня травми. Цю процедуру варто довірити висококваліфікованому фахівцю. Ми рекомендуємо використовувати розроблену співробітниками інституту експериментальної медицини інноваційну методику під назвою мікрополяризація. В її основі — концепція мимовільної саморегуляції, зміст якої засновано на активізації природних процесів регулювання фізіологічних функцій, що опинилися пригніченими через персональні особливості та несприятливі фактори зовнішнього середовища.

В процесі проведення сеансів у всіх наших пацієнтів відбувалося поліпшення сприйняття звукового образу за допомогою перебудови спектральних характеристик ЕЕГ, внаслідок чого створювався новий функціональний стан ЦНС.

Висока ефективність методики підтверджена лікувальною практикою і багаторічними дослідженнями в різних інститутах, великою кількістю клінічних випробувань в ряді провідних клінік світу.

Оформить заявку на курс мікрополяризації та позбудьтеся від парапареза вже після першого сеансу.

Джерела

Фахівці

Волошина Вікторія Анатоліївна
Волошина Вікторія Анатоліївна

Фізіотерапевт, Лікар ФРМ

Паламарчук Сергій Андрійович
Паламарчук Сергій Андрійович

Реабілітолог, кінезіотерапевт

Сертифікати

Ціни

 • CC1. Консультація лікаря невролога дитячого (первинна)

  45 хвилин

 • CC3. Консультація лікаря невролога дитячого (заключна)

  30 хвилин

 • CA1. Консультація лікаря невролога дорослого (первинна)

  45 хвилин

 • DC1. Електроенцефалографія (ЕЕГ) з описом Дитячий

  30 хвилин

 • AC5. Транскраніальна мікрополяризація (ТКМП) Дитячий

  20 хвилин

 • PRC4. Масаж лікувальний комірцевої зони (дитячий)

  20 хвилин

 • PRA3. Масаж лікувальний комірцевої зони (дорослий)

  30 хвилин

 • PRC6. Масаж лікувальний загальний дитячий (до 13 років)

  40 хвилин

 • PRA5. Масаж лікувальний загальний дорослий

  60 хвилин

 • PRC3. ЛФК Дитячий

  30 хвилин

 • PC10. Електротерапія (БТЛ-4000)* Дитячий

  20 хвилин

 • CA2. Консультація лікаря невролога дорослого (повторна)

  30 хвилин

 • PRA6. Лікувальний масаж верхніх кінцівок

  20 хвилин

 • PRA7. Лікувальний масаж нижніх кінцівок

  20 хвилин

 • PA10. Електротерапія (БТЛ-4000)

  20 хвилин

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом
error
error

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті