icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Консультація психолога

Дитячий психолог спеціалізується на питаннях особливостей дитячої психіки, емоційного і психологічного розвитку дитини, володіє діагностичними і корекційними методиками, які дозволяють виявити психологічну проблему і оперативно її вирішити.

Консультація психолога в Києві

Дитячий психолог в Києві

Потрібна психологічна допомога дорослій людині або дитині? Не можете впоратися з наслідками стресу, мучитеся від безсоння або нав’язливих думок? Отримання консультації психолога в Києві у досвідченого фахівця «Центру Стимуляції Мозку» допоможе знайти вихід з різних складних ситуацій і киянам, і гостям столиці України. Подолання сімейних труднощів, налагодження взаємовідносин з дитиною, незвична поведінка, нервозність і агресія, апатія, втома, порушення сну — ці та багато інших ознак є приводом для звернення до професіоналів за допомогою.

Навіщо потрібна консультація психолога?

Психологія — це наука, яка вивчає принципи гармонійного розвитку людини, якість його взаємин з іншими людьми в різних життєвих ситуаціях, емоційність та ін. А психолог — це «той, хто лікує душу», як говорили раніше. Його основна функція — реалізація програм, методів і методик з виявлення вже вивчених патологій емоційного розвитку і їх регулювання. Саме тому звернення до психолога «Центру Стимуляції Мозку» нерідко рекомендується не тільки дорослим, але й дітям і підліткам для корекції поведінки, реабілітації або лікування різних порушень інтелектуального розвитку.

Нерідко під час психологічного заняття з дитиною психолог залучає й ресурси батьків, пояснюючи та певним чином регламентуючи їхню поведінку, ставлення до проблеми, навчаючи спілкування з дитиною з метою мінімізувати ознаки прояву порушення і сформувати здоровий психоемоційний фон в сім'ї. Знання про дитячу психологію дуже потрібні батькам, оскільки саме в сім'ї дитина проводить більшу частину свого часу. Удома вона отримує установки в вихованні, освоює межі допустимої, а також неприпустимої поведінки, вчиться реагувати на навколишній світ. Консультація психолога допомагає батькам і родичам малюка правильно формувати атмосферу взаєморозуміння в сім'ї. А дитині — в результаті — надає нові можливості для взаємодії з дорослими й для прояву себе.

Симптоми

Необхідність психологічної консультації з'являється при виникненні таких тривожних для батьків станів або симптомів, як:

Психологія та її методи допомагають батькам і рідним дитини, якщо:

Як підготуватися до консультації дитячого психолога?

Перед відвідуванням психолога можна скласти список питань, які б ви хотіли задати фахівцеві. Перед складанням списку слід замислитися над тим, як давно виникла проблема, яка вас непокоїть, і за яких обставин вона найчастіше проявляється.

У разі наявності захворювань нервової системи або психіки, які впливають на розвиток дитини та її нормальний психоемоційний стан, для прийому у спеціаліста вам можуть знадобитися результати минулих діагностичних досліджень. У разі необхідності можна отримати консультацію дитячого невролога або психіатра у досвідчених фахівців «Центру Стимуляції Мозку».

Якщо батьки згодні працювати й виконувати певні домашні завдання, то дитячий психолог може порекомендувати провести деякі вправи вдома і повідомити про результати. При виконанні таких завдань слід дотримуватися рекомендацій фахівця.

Під час консультації психолога батькам або особам, які супроводжують її, рекомендується не втручатися в спілкування між дитиною і фахівцем. Такий підхід допоможе отримати максимально чіткі уявлення про проблему, яка існує, і знайти правильне рішення для її усунення. У разі необхідності психолог сам попросить про взаємодію з дитиною для отримання певного результату.

Як проходить консультація?

Перша консультація у дитячого психолога в Києві має проходити в перевіреному медичному центрі. Таким центром в столиці України є ЦСМ. Спілкування фахівця і пацієнта тут відбувається в кабінеті, інтер'єр якого допомагає дитині відчувати себе комфортно.

При спілкуванні з малюками психолог використовує методики, які можуть проводитися в ігровій формі. Для спілкування зі старшими дітьми вибираються відповідні за віком та інтересами методи. Такий підхід налаштовує пацієнта на позитивний результат консультації.

Прийом психолога займає не менше 1-1,5 години. Після першого візиту фахівець може скласти уявлення про психологічне порушення або проблему психологічного плану. На підставі отриманих після психодіагностики даних він надає висновок, а також складає план подальших занять для отримання позитивних результатів терапії.

Застосовувані методи

Для діагностики психологи реабілітаційного центру застосовують різні методики та підходи, в межах яких можуть бути використані такі методи психологічної допомоги:

Методи психотерапії можуть бути також спрямовані на дослідження міжособистісного спілкування та діагностику готовності до школи. Діагностика розумового розвитку дитини проходить з урахуванням вікових закономірностей і зони найближчого розвитку.

Для зовсім маленьких (до 3-х років) застосовуються:

Можуть бути запропоновані такі методи для корекції та реабілітації дитини, як:

Пов'язані з лікуванням рекомендації психолога надаються пацієнтам в письмовій або усній формі. 

Результати

Застосовувані нашими фахівцями методи допомагають в лікуванні й корекції різних захворювань, наприклад:

Надана в «Центрі Стимуляції Мозку» психологічна допомога сприяє усуненню проблем, що виникають в спілкуванні з особливими дітьми, налагоджує позитивну атмосферу в сім'ї, готує близьких до участі та прийняття проблеми, а також дає надію на значне поліпшення стану дитини.

Наші переваги

 1. Комплексний підхід до кожного пацієнта при відвідуванні психолога.
 2. Можливість отримання консультації у дитячого психіатра або невролога.
 3. Високий рівень кваліфікації фахівців.
 4. Індивідуальний підхід до кожної дитини.
 5. Готовність до роботи з батьками та близькими пацієнта.
 6. Тактовність і емпатія під час спілкування з дитиною та особами, які її супроводжують.
 7. Державні програми для певних категорій пацієнтів для отримання рекомендацій від психолога.
 8. Доступна вартість консультації психолога.
 9. Комфортні умови в реабілітаційному центрі.

Лікарі

Дитячий психолог в Києві надає комплексну допомогу з корекції проблем у вихованні, а також великого спектра захворювань, патологій і порушень розвитку. Пацієнти нашого реабілітаційного центру можуть отримати не тільки психологічну допомогу, а й консультації інших фахівців. 

Перед тим як отримати консультацію психолога в «Центрі Стимуляції Мозку», який розташований на проспекті Василя Порика 13-Б, Подільський район, ви можете ознайомитися з досвідом роботи фахівців на нашому сайті. А зателефонувавши за вказаним номером телефону, ви можете записатися на консультацію. Оператори нашого кол-центру нададуть відповідь на всі запитання й допоможуть обрати найбільш зручний для відвідування клініки час. Разом ми впораємося з будь-якими психологічними проблемами.

Фахівці

Коваль Оксана Василівна
Коваль Оксана Василівна

Корекційний педагог, спеціальний психолог

Ліцензії та сертифікати

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Сертифікат ДСТУ ISO 9001-2015 UA229124

Ліцензія № 282410

Ліцензія № 282410

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі у медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Ціни

 • CC12. Консультація психолога Дитячий

  30 хвилин

Вiдгуки

Олена 20.05.2021

5.0
5.0

Консультація психолога

Хочу подякувати психологу Халевич Юлії Олександрівні за її професіоналізм, доброту, чуйність і співпереживання. Дитина до істерики боялася темряви. Вигадливі ігри, так би я назвала її заняття з дитиною. Вже після третього сеансу ми спали без нічника. Найголовніше, що Юлія Олександрівна з усією серйозністю прийняла нас з нашою проблемою, допомогла виявити можливу причину цього страху. Дуже коректно зробила зауваження мені як реагувати на ті чи інші дії дитини. Хоча інші фахівці в різних закладах тільки з мене сміялися, і стверджували, що всі діти бояться темряви. Костя став спокійнішим. Всім рекомендую цей центр, в ньому дуже багато можливостей виправити дефекти розвитку дитини та кращі фахівці. Дуже дякую, Вам, за допомогу!!

Владимир 25.04.2021

5.0
5.0

Консультация психолога

Большое спасибо доктору Халевич Ю. А. за проведенные с ребенком занятия. Идем на поправку.

Юлия Петровна 06.04.2021

5.0
5.0

Консультация психолога

Мы обращались к Юлии Александровне, чтобы решить некоторые подростковые проблемы у ребенка. Все получилось, теперь знаем, как решать подобные ситуации и вообще - как реагировать на обстоятельства. И ребенку легче, и мы для себя открыли новые моменты в воспитании и общении. Она действительно профессионал! Побольше бы таких врачей! еще раз спасибо!!!

Катерина 15.03.2021

5.0
5.0

Консультація психолога

У мене дуже знервована дитина, погано спить, може серед ночі прокинутися від кошмарів. Звернулися в Центр Стимуляції мозку на проспекті Василя Порика, був поставлений діагноз-гіперактивність. Такого гарного сервісу в лікарнях я ніколи не бачила. Найввічливіший лікар Халевич Юлія Олександрівна, чітко все розповіла, розписала і почала лікування. Дитина в захваті від занять. Після п'яти сеансів ми помітили значні позитивні зміни. Велика подяка за допомогу!

Микола Андрійович 08.02.2021

4.0
4.0

Консультація психолога

Сину встановили діагноз енурез. Півроку ганяли нас по лікарнях, напихали ліками, ніякого результату. За рекомендацією друзів звернулися в центр. Були на консультації у психолога Халевич Ю.О. Після обстеження, проводили заняття з дитиною, а також потрібно було пройти допоміжні процедури. Ми звичайно позбулися проблем, але пішло на це набагато більше часу, ніж обіцяли, а відповідно і грошей. Але все ж спасибі вам за результат.

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом
error
error

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті