icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Консультація невролога

Дитячий лікар-невролог спеціалізується на питаннях діагностики і лікування різних уражень нервової системи у дітей.

Консультація дитячого невролога в Києві

Консультація дитячого невролога в Києві

Дитячий невролог — це лікар, який діагностує і лікує патології нервової системи у новонароджених, дітей молодшого, середнього і старшого віку, а також підлітків. Захворювання нервової системи вказують на збої в роботі головного мозку, хребта, нервів або м'язів. Порушення проявляються у вигляді затримки розвитку, змін поведінки, головного болю або судом. Консультація дитячого невролога в Києві в Центрі Стимуляції Мозку забезпечує проведення необхідної діагностики, допомагає виявити порушення в розвитку дитини, патології ЦНС, призначити необхідне лікування.

Дитячі неврологи в клініці дитячої неврології ЦСМ

Консультація дитячого невролога необхідна для встановлення правильного діагнозу та диференціальної діагностики — підтвердження або спростування існуючого діагнозу, призначення коректного курсу лікування або реабілітації.

Дитячий невропатолог контролює стан дітей з хронічними неврологічними захворюваннями: ДЦП, епілепсію, генетичними захворюваннями (синдромом Дауна, нервово-м'язовими захворюваннями), вродженими вадами розвитку.

Симптоми

У дитячій неврології виокремлюють низку симптомів, при яких потрібна консультація невролога:

До невропатолога потрібно звернутися, якщо дитина стала розсіяною, неуважною, гіперактивною, з'явилися проблеми із запам'ятовуванням і пам'яттю, в школі вчителі стали відзначати погану успішність. Або дитина почала демонструвати протестну поведінку: агресію, самоагресію, негативізм.

Захворювання, які лікує дитячий невролог

Неврологи — це висококваліфіковані фахівці, здатні діагностувати складні стани шляхом детального анамнезу та фізичного обстеження, включаючи тестування змін стану, зору, мови, сили, чутливості, координації та рефлексів. Навіть коли медицина стає все більш залежною від технологій, неврологічний огляд залишається найважливішим компонентом оцінки стану пацієнта.

Як підготуватися до першої консультації дитячого невролога?

Для того, щоб консультація невропатолога була найефективнішою, до неї необхідно підготуватися:

Ретельна підготовка до консультації — це запорука результативного використання часу, відведеного на прийом у дитячого невролога. Тому перед прийомом переконаєтеся, що ви нічого не забули та зазначили всі важливі моменти.

Консультацію у дитячого лікаря-невролога потрібно відкласти, якщо у дитини висока температура, ГРВІ або інші гострі інфекційні стани.

Які обстеження можуть знадобитися?

Для точної постановки діагнозу можуть знадобитися додаткові дослідження: ЕЕГ, МРТ, КТ, аналіз крові. У нашому центрі можливе проведення електроенцефалограми безпосередньо перед консультацією невролога.

ЕЕГ (електроенцефалограма) — це графічне відображення електричної активності мозку. Цей метод діагностики дозволяє оцінити стан функціональної активності мозку та виявити порушення його біоелектричної активності при різних патологіях ЦНС.

Як проходить прийом у дитячій неврології Києва ЦСМ?

На консультацію до дитячого невропатолога батьки приходять з усіма наявними аналізами та результатами досліджень. Лікар-невролог збирає анамнез, проводить фізикальний огляд.

Основу неврологічної діагностики складає ретельний поетапний огляд дитячого невролога з проведенням досліджень функцій нервової системи: рефлекторних проб, вивчення функцій чутливості, руху і координації.

На підставі неврологічного огляду, результатів аналізів і діагностичних досліджень дитячий невропатолог може рекомендувати консультацію у дитячого психіатра або інших вузьких фахівців, призначити найвідповідніше в кожному конкретному випадку лікування.

Лікування неврологічних захворювань

Лікування неврологічних захворювань у дітей направлено насамперед на:

Дитяча неврологія ґрунтується на консервативних методах лікування: фармакотерапії, фізіотерапевтичних процедурах, лікувальній фізкультурі, масажі, рефлексотерапії, мануальній терапії та ін.

Наші переваги

  1. Висококваліфіковані неврологи нашого Центру здатні діагностувати складні стани шляхом детального анамнезу та фізичного обстеження, в тому числі за допомогою тестування змін стану, зору, мови, сили, чутливості, координації, рефлексів.
  2. До діагностики та лікування неврологічних захворювань у дітей залучаються вузькі фахівці: ендокринолог, психолог, офтальмолог, ЛОР, логопед, психіатр.
  3. Усі дослідження проводяться на новітньому, сучасному обладнанні. ЕЕГ проводиться на електроенцефалографі Braintest.
  4. Центр стимуляції мозку надає можливість онлайн-консультації дитячого невропатолога.

Лікарі

Потрібен хороший невролог для дитини? Дитячий невролог в Києві, на Подолі, в Центрі стимуляції мозку допоможе розібратися з проблемою та підібрати дієве лікування. Записатися до дитячого невролога можна, зателефонувавши за вказаними номерами телефону або безпосередньо на сайті клініці. Для цього заповніть невелику форму — і вам відразу перетелефонують.

Ліцензії та сертифікати

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Ліцензія № 282410

Ліцензія № 282410

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Ціни

  • CC1. Консультація лікаря невролога дитячого (первинна)

    45 хвилин

  • CC3. Консультація лікаря невролога дитячого (заключна)

    30 хвилин

Вiдгуки

Ганна 26.04.2021

5.0
5.0

Консультація дитячого невролога

Я наразі повноцінно не розумію як це працює, але в нашому житті стався певний переворот. Пів року тому, моєму племіннику Юрію поставили діагноз "аутизм". Ми з чоловіком та батьками хлопчика помічали, що він розвивається не так як інші діти, племінник грався лише наодинці, сторонився інших дітей в садочку, майже не розмовляв, чітко виконував лише обмежену кількість дій. Але ми не уявляли, що це аутизм. Поштовхом стало, що дитина відмовилась від гостей на своєму дні народженні, а при намаганнях провести час з іншими дітьми були істерики. Батьки Юрія звернулися до ЦСМ, там за лікування взявся невролог Малиновська Надія Євгенівна. Коли знаходишся у неї на прийомі то здається, що все для тебе, враховуються будь які прохання. Ми та батьки Юрчика отримували детальні інструкції щодо методик які необхідно виконувати в домашніх умовах. Наразі лікування продовжується, але вже прогрес від занять дуже помітний.

Ирина Сергеевна 12.09.2020

5.0
5.0

Консультация детского невролога

Были у невролога с ребенком на лечении нервного расстройства, не только вылечила ребенка, она оказала колоссальную поддержку мне, уже отчаявшейся маме. Спасибо, Вам огромное, успехов вам в труде и в жизни.

Валентин 08.05.2020

4.0
4.0

Консультация детского невролога

Хочу выразить огромную благодарность всему персоналу Центра Стимуляции мозга. Когда нас направили на прием, к молодому специалисту, в мыслях крутилось "Сейчас нас налечат", но я был не прав. Нам очень помогли, результат положительный. Ну понервничал, я здорово.

Василий 16.03.2020

5.0
5.0

Консультация детского невролога

Специально привез ребенка в Киев для лечения СДВГ, про центр узнал от родственников. И ни разу не пожалел, Селезнева Ольга Геннадиевна еще на первом приеме дала слово , что мы уйдем другими людьми, и не обманула. Пройдя 16-дневный курс реабилитации, сына просто не узнать. Спасибо вам за все ваши рекомендации, и бесценную помощь.

Дмитрий 27.02.2020

5.0
5.0

Консультация детского невролога

Хочу выразить свою благодарность молодому специалисту врачу-неврологу Брилинской Юлии Олеговне - врач от бога. У ребенка эпилепсия, очень частые приступы. Где мы только не были, врачи разводили руки "Вам с этим жить!". В интернете прочитал, что есть случаи излечения, или хотя бы контроля приступов, стал искать специалистов. Центр Стимуляции мозга привлек своим названием. Именно к врачу попали просто по записи. Пришли на прием Юлия Олеговна, сразу расположила к себе, подтвердив мои надежды. Было видно, что она четко знает что с ребенком в чем причина, Мы долго беседовали по поводу приступов, она изучала анализы, направив на дополнительные анализы. Хорошо, что в центре есть, как и диагностическое отделение, и там где лечит. Мы по месту прошли все обследования. Самое главное, от нас ничего не скрывали, по все анализам дали четкое разъяснение. Предложили реальный план лечения. Я понимал, для чего какая процедура предназначена. Наше лечение только началось, но уж есть результаты. После первого пройденного курса реабилитации состояние ребенка улучшилось, приступов пока больше не случалось, мы теперь спокойно гуляем на улице. Спасибо наша спасительница!

Марина Анатольевна 21.11.2019

5.0
5.0

Консультация детского невролога

Не один год наблюдаемся у Козубенко Ольги Геннадьевны - врач невролог. Хочу выразить ей огромную благодарность, за ее каторжный труд, самоотдачу, любовь к работе к детям, терпение к родителям. У ребенка ДЦП 4 года. С каждым пройденным курсом, реабилитации у ребенка наблюдается улучшение координации, мы наконец заговорили. Она не обманывает нас радужными прогнозами, всегда все по факту, индивидуальный подход к каждому. Еще раз огромное спасибо, вам, Ольга Геннадьевна!

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом
error
error

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті