icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Астено-депресивний синдром

Астено-депресивний синдром - це хворобливий стан особистості, за якого фізичне виснаження та втома (астенія) поєднуються з психічним пригніченням (депресією).

Замовте онлайн-консультацію всього за 500 грн.

Астено-депресивний синдром

Лікування астено-депресивного синдрому

В повсякденному житті люди називають депресією будь-який сумний стан. Але справжня депресія - явище масштабне та тривале за часом. Вона не здатна минути самостійно, як звичайний смуток, та схильна посилюватися. Депресія, що виникла на тлі астенії, формує астено-депресивний синдром: патологічний стан фізичної та емоційної втоми, що потребує фахового встановлення діагнозу та дієвого лікування. В київській клініці Центр стимуляції мозку Ви можете отримати діагностику, пройти лікування із застосуванням провідних апаратних методик та отримати необхідну психологічну допомогу.

Астено-депресивний синдром - це хворобливий стан особистості, за якого фізичне виснаження та втома (астенія) поєднуються з психічним пригніченням (депресією).

Причини виникнення астено-депресивного синдрому

Депресія - це не просто ситуативна чи сезонна нудьга, коли хороший настрій тимчасово змінюється поганим. Це не та романтична меланхолія, яка часто відвідує творчих особистостей. Це стан глибокої емоційної, вольової, інтелектуальної та фізичної пригніченості. Коли людина нічому не радіє та нічим не цікавиться, нічого не хоче. Коли цікавість до життя губиться серйозно та надовго.

Астенія - це стан патологічної втомлюваності. Вона виникає внаслідок фізичного виснаження через хворобу або через психоемоційне перенавантаження.

Астено-депресивний синдром може бути наслідком певних захворювань та станів:

Симптоми астено-депресивного синдрому

Одним із головних симптомів астено-депресивного синдрому є загальна слабкість та швидка втомлюваність, що виявляється низькою працездатністю. Але ця слабкість відрізняється тим, що не минає навіть після повноцінного відпочинку та може тривати дуже довго. Така втома викликана постійним перезбудженням нервової системи.

Інші характерні ознаки астено-депресивного синдрому:

Примітно, що молоді люди з астено-депресивним синдромом виявляють симптоматику, що вирізняється переважанням різко негативних емоцій. Така молодь схильна до істерик та похмурого самокопання, розлюченості на всіх та все, грубощів у спілкуванні, безпричинних протестів та суспільних викликів.

Ускладнення астено-депресивного синдрома

Цей розлад зазвичай передує глибокій депресії, що супроводжується суїцидальними думками. Незадовго до неї стан пригніченості раптово змінюється на піднесений настрій, для чого людині достатньо нормально відпочити. Це несправжнє покращення - характерна ознака астено-депресивного синдрома.

Неправильне лікування астено-депресивного синдрому чи його відсутність здатні призвести до важкого функціонального розладу: судинної деменції (недоумства). Ураження головного мозку виражається порушенням когнітивних функцій.

Діагностика та лікування астено-депресивного синдрому

Наша клініка Центр стимуляції мозку пропонує лікування астено-депресивного синдрому в Україні, що ґрунтується на перевірених світовою неврологічною практикою методах корегування та терапії. Ми зацікавлені в тому, щоб лікування астено-депресивного синдрому в Києві було успішним та приносило пацієнтам бажаний результат.

Якщо Ви переживаєте депресивний стан, швидко втомлюєтесь та підозрюєте у себе астено-депресивний синдром - наша клініка запрошує Вас записатися на консультацію та пройти діагностику. Ми маємо сучасну діагностичну базу, а наші фахівці поставляться до Ваших скарг уважно та вдумливо.

Якщо діагноз вже поставлений і Ви шукаєте відповідь на питання, як лікувати астено-депресивний синдром - в нашій клініці Вам підберуть індивідуальну схему лікування з урахуванням ступеня вираженості астенії і депресії, домінуючих симптомів і наявності поточних захворювань.

Для боротьби з даним розладом ми успішно застосовуємо методи апаратного впливу на центральну нервову систему. До них відносяться транскраніальна магнітна стимуляція (ТМС), біоакустична корекція (БАК). Синдром легкого ступеня здатний відступити після кількох візитів до психотерапевта. Може знадобитися і повноцінний курс психотерапії.

Джерела

Сертифікати

Ціни

 • CC1. Консультація лікаря невролога дитячого (первинна)

  45 хвилин

 • CC3. Консультація лікаря невролога дитячого (заключна)

  30 хвилин

 • DC1. Електроенцефалографія (ЕЕГ) з описом Дитячий

  30 хвилин

 • CC4. Консультація лікаря психіатра дитячого (первинна)

  60 хвилин

 • CC14. Консультація психолога дитячого (повторна)

  60 хвилин

Вiдгуки

Оксана 10.12.2019

5.0
5.0

Лечение астено-депрессивного синдрома

Начала сильно и быстро уставать, раздражаться от мелочей, плохо спать, уходить в глубь себя. Сначала так прошла неделя, две, месяц, а потом я решила взять себя в руки и обратилась за помощью к специалисту. В поликлинике я помощи не нашла, там констатировали факт, что у меня депрессия, типа сейчас у всех так, в такое время живем и т.п., посоветовали пропить витамины группы В. Они мне особо не помогли, да и такая формулировка не особо понравилась, потому начала искать “единомышленников”. На одном форуме мне посоветовали обратиться в этот Центр, так и сделала - записалась на консультацию. Доктор мне посоветовала пройти курс электромиостимуляции и психотерапии, объяснила, что очень часто вред астено-депрессивного синдрома на человеческий организм недооценивается (сразу понравилось, что не обозвала мое состояние депрессией). Выполнила все советы. Сейчас чувствую себя гораздо лучше.

Евгений 28.10.2019

5.0
5.0

Лечение астено-депрессивного синдрома

Электромиостимуляция - отличная процедура. Никогда не думал, что какой то небольшой аппарат может так круто помочь при астено-депрессивном расстройстве. Но буквально за пару сеансов ко мне вернулся сон, я перестал так уставать и появилось настроение.

Дмитрий 12.06.2019

5.0
5.0

Лечение астено-депрессивного синдрома

Сначала отнесся к своему состоянию наплевательски, но когда дни шли, а оно не только не проходило, но становилось все хуже и в конце-концов я стал путать день с ночью, днем спал, а ночью бодрствовал, решил воспользоваться помощью врачей. После курса психотерапии и электростимуляции проблема отступила, правда не сразу. Сказали, что я конкретно себя запустил, если бы обратился на начальной стадии, то был бы как новенький через 2-3 сеанса. Т.ч. берегите свое психическое и физическое здоровье! Не стесняйтесь обращаться к специалистам!

Валерия 16.02.2019

4.0
4.0

Лечение астено-депрессивного синдрома

Всё отлично! Процедура помогла: жизнь снова полна красок!

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом
error
error

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті