icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Дисциркуляторна енцефалопатія

Відкрийте нові можливості для вашого здоров'я з лікуванням дисциркуляторної енцефалопатії в Києві. Наша клініка Центру Стимуляції Мозку пропонує інноваційні методи діагностики та терапії, спрямовані на покращення кровообігу та функціонування мозку. Дізнайтеся, як наші експерти можуть допомогти вам зберегти когнітивні функції та підвищити якість життя при дисциркуляторній енцефалопатії.

Дисциркуляторная энцефалопатия

Дисциркуляторна енцефалопатія: симптоми і варіанти лікування

Дисциркуляторна енцефалопатія – це порушення циркуляції крові у мозку. Хвороба має три стадії розвитку. При такому діагнозі порушується робота мозку, що впливає на пам’ять, увагу та інші функції.

Причинами виникнення дисциркуляторної енцефалопатії є черепно-мозкові травми та захворювання: цукровий діабет, гіпертонія, аритмія та хвороба нирок. Ведуть до цієї недуги і вроджені ангіопатії.

Дисциркуляторна енцефалопатія: стадії хвороби

Відповідно до стадії, на якій знаходиться хвороба, симптоми трохи різняться між собою:

Але поставити відповідний діагноз «дисциркуляторна енцефалопатія» і визначити стадію може лише кваліфікований лікар після серії досліджень.

Хронічна дисциркуляторна енцефалопатія: як її діагностувати

Діагностика захворювання передбачає огляд, оцінку симптомів, загальний і біохімічний аналіз крові, проведення неврологічних та психіатричних тестів, МРТ та КТ. Обсяг потрібних досліджень фахівець визначає, опираючись на стан пацієнта.

Для людей, які знаходяться в групі ризику, важливо проходити регулярне медичне обстеження. Вагомим є вибір медичного закладу для проведення діагностики. Клініка ЦСМ у Києві спеціалізується на хворобах, пов’язаних з мозком. У закладі є все необхідне обладнання і компетентні спеціалісти.

Як запобігти розвитку енцефалопатії

Надаючи перевагу профілактичним заходам, можна значно зменшити ризики захворювання. Запобігти недузі допоможе здоровий спосіб життя:

Людям зі схильністю до дисциркуляторної енцефалопатії необхідно проводити регулярні профілактичні огляди, щоб вчасно діагностувати хворобу. 

Дисциркуляторна енцефалопатія: лікування при підтримці професіоналів

Одним з основних способів лікування недуги є терапія за допомогою лікарських препаратів. Задачею невролога є відновлення нормального кровопостачання головного мозку. Фахівець підбирає ліки, які нормалізують кров’яний тиск і покращують обмін речовин мозку. Крім цього, лікар визначає, чи є необхідність у проведенні хірургічного втручання, щоб відновити кровообіг в уражених судинах. 

Вибір хорошого спеціаліста є ключовим у цьому питанні. Неправильне лікування може лише нашкодити та загострити хворобу. Правильно діагностувати захворювання і призначити терапію допоможе лікар-невролог в Києві.

Питання-Відповідь

Що таке дисциркуляторна енцефалопатія?

Дисциркуляторна енцефалопатія - це патологічний стан мозку, який виникає в результаті порушення кровообігу в мозкових судинах. Це призводить до порушення функцій мозку, зокрема, зниження когнітивних здібностей, пам'яті та інших мозкових функцій.

Які основні симптоми дисциркуляторної енцефалопатії?

Основні симптоми включають погіршення когнітивних функцій (наприклад, зниження пам'яті та уваги), емоційну нестабільність, порушення рухової координації, головний біль, запаморочення та загальну слабкість.

Як діагностується дисциркуляторна енцефалопатія?

Діагностика включає клінічний огляд, оцінку симптомів, проведення неврологічних та психіатричних тестів, а також обстеження методами зображення мозку, такими як магнітно-резонансна томографія (МРТ) та комп'ютерна томографія (КТ).

Як лікується дисциркуляторна енцефалопатія?

Лікування включає комплексний підхід, який може включати медикаментозну терапію для поліпшення кровообігу та мозкової функції, фізіотерапію, психотерапію, а також контроль ризикових факторів, таких як високий кров'яний тиск та діабет.

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом
error
error

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті