icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Транскраніальна мікрополяризація

ТКМП або транскраніальна мікрополяризація - це ефективний метод терапії, який дає можливість створення точкової дії в проблемній зоні ЦНС.

Транскраниальная микрополяризация

Транскраніальна мікрополяризація в Києві

ТКМП або транскраніальна мікрополяризація в Києві – це ефективний метод терапії, який дає можливість створення точкового впливу в проблемній зоні ЦНС завдяки надходженню в зону проєкції електроструму малої величини. Основу методу мікрополяризації становлять розміщені на малій площі тіла пацієнта електроди, через які передаються мікроструми.

Транскраніальна мікрополяризація передбачає розміщення електродів на проєкціях таких зон головного й спинного мозку як:

Мікрополяризація мозку дає можливість цілеспрямованої терапії при різноманітних неврологічних патологіях.

Транскраніальна мікрополяризація, при проєкційному впливі на зони головного мозку, сприяє активації зон мовлення, дій, пам'яті, мовленнєвого апарату, зміцнює зв'язки в тканинах нервової системи і покращує роботу 1 й 2 сигнальних систем мозку, через які відбувається сприйняття й обробка всіх сигналів ззовні та формування осмислених дій у відповідь на отриманий сигнал.

Показання

Транскраніальна мікрополяризація, що проводиться в «Центрі стимуляції мозку» показує відмінні результати в терапії дитячих захворювань неврологічного і психічного характеру. Прямими показаннями до мікрополяризації є патології ЦНС, реабілітація після черепно-мозкових травм, наслідки перинатальної енцефалопатії, неінфекційних захворювань мозку, інсульту, отруєння холінолітичними речовинами.

Симптоми

Звернутися за первинною консультацією варто, якщо:

Захворювання

Мікрополяризація мозку в «Центрі стимуляції мозку» найчастіше проводиться для терапії:

Задуматися про необхідність проходження курсу процедур мікрополяризації варто при інших проблемах, таких як: хвороба Паркінсона, синдром Аспергера, спастичний тетрапарез, дитяча розумова відсталість, судинні патології головного мозку, зорові дисфункції, енурез, нетримання калу, порушення нюху, психоемоційні розлади, заїкання, тикі, косоокість, судомні синдроми, сколіоз, гіперактивність.

Мікрополяризація в «Центрі стимуляції мозку» проводиться досвідченими фахівцями на сучасному, унікальному для України, обладнанні.

Протипоказання

Попри неінвазивність і безболісність транскраніальної мікрополяризації, протипоказання до неї є, як і при будь-якому іншому виді лікування. При виборі такого методу лікування, як мікрополярізація, протипоказання визначаються індивідуально для кожного пацієнта з урахуванням його стану і особливостей організму.

Загальними протипоказаннями до транскраніальної мікрополяризації є:

Крім цього, лікарі не рекомендують проходити курс лікування ТКМП при прийомі сильнодіючих психотропних препаратів, а також лікуванні методом м'язової електро- та вібростимуляції.

Діагностика

Перед призначенням транскраніальної мікрополяризації, лікуючий фахівець направляє пацієнта на діагностику для уточнення стану на момент початку курсу процедур, а також для своєчасного виявлення можливих протипоказань.

Для призначення мікрополяризації головного мозку пацієнту можуть бути рекомендовані:

Всім пацієнтам перед початком терапії потрібна консультація невролога або психіатра.

Процедура

На початку сеансу мікрополяризації фахівець надягає на голову пацієнта спеціальний шолом, на якому кріпляться електроди в потрібній зоні проєкції. Якщо вплив проводиться на область спинного мозку, навколо тулуба пацієнта кріплять пояс, який виконує ті ж функції. Один сеанс терапії триває 20 хвилин, а тривалість курсу визначається лікарем. Під час сеансу пацієнт може відчувати себе вільно. Якщо процедура проводиться дитині, вона може в цей час грати, читати або займатися з логопедом.

Ефекти

Транскраніальна мікрополяризація є одним з найбільш безпечних і результативних методів лікування порушень метаболічних процесів в головному мозку. Метод транскраніальної мікрополяризації дає можливість прискорити уповільнений розвиток функціональності ЦНС.

У маленьких пацієнтів основні ефекти транскраніальної мікрополяризації після перших же процедур мають вигляд:

Щоб досягти стійкого ефекту зміцнення зв'язків в тканинах нервової системи, необхідно пройти як мінімум 10 сеансів ТКПМ-процедур.

Переваги послуги

Транскраніальна мікрополяризація має низку переваг перед іншими методиками. У їх числі:

 1. Відсутність травматизму тканин (неінвазивний метод).
 2. Лікування проводиться без госпіталізації.
 3. Відсутність негативних побічних ефектів.
 4. Мінімальна кількість протипоказань.
 5. Відсутність ризику зараження при проходженні курсу мікрополяризації.

Переваги мікрополяризації в «Центрі стимуляції мозку»:

 1. Довгостроковий результат курсу процедур.
 2. Процедура транскраніальної мікрополяризації проводиться на новітньому, унікальному в Україні, обладнанні.
 3. Консультації досвідчених фахівців, які постійно підвищують рівень своєї кваліфікації на семінарах і з'їздах.
 4. Використання тільки сучасних протоколів лікування, які відповідають українським та міжнародним стандартам надання медичної допомоги.
 5. Високий рівень конфіденційності по відношенню до персональної інформації пацієнтів і відповідальності за якість надання медичних послуг.
 6. Ефективність процедури: позитивний ефект спостерігається вже після 1 сеансу.

Лікарі

Транскраніальна мікрополяризація в Київі, на Подолі, в «Центрі стимуляції мозку» проводиться висококваліфікованими дитячими неврологами Козубенко Ольгою Геннадіївною і Селезньовою Ольгою Іванівною.

Задумалися про необхідність обстежити дитину? Помітили відхилення в її розвитку? Телефонуйте за контактним номером кол-центру і вам нададуть всю необхідну інформацію про порядок проведення транскраніальної мікрополяризації, ціну консультацій і процедур, допоможуть вибрати зручний для вас час відвідування центру.

Питання-Відповідь

З якими методами лікування можна поєднувати мікрополяризацію?

Транскраніальна мікрополяризація може проводитися самостійно або в комплексній терапії з іншими методами лікування та впливу на головний мозок та організм у цілому. Серед них — біоакустична корекція, лікувальна фізкультура, заняття з логопедом, гіпербарична оксигенація (барокамера) та всі інші методи на розсуд лікарів.

Скільки зберігаються позитивні результати?

Ефективність процедури залежить від кількості пройдених сеансів, а також від індивідуальних особливостей пацієнта та наявних показань до проведення процедури. Висока результативність досягається у разі проходження щонайменше 10 сеансів. Ефект здатен зберігатися тривалий період, а максимально він проявляється через 1-2 місяці після проходження курсу процедур.

Скільки курсів мікрополяризації можна робити, і яка перерва між курсами?

Перед проходженням транскраніальної мікрополяризації потрібна консультація невролога, де і буде визначено тривалість курсу залежно від виявлених показань. Один сеанс триває 20 хвилин. Курс складає щонайменше 10 процедур. Зазвичай проводиться кілька курсів із інтервалом 1-2 місяці.

Відео

Ліцензії та сертифікати

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Ліцензія № 282410

Ліцензія № 282410

Свідоцтво "Лідер галузі у медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі у медичній сфері"

	Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Ціни

 • CC1. Консультація лікаря невролога дитячого (первинна)

  45 хвилин

 • CC3. Консультація лікаря невролога дитячого (заключна)

  30 хвилин

 • DC1. Електроенцефалографія (ЕЕГ) з описом Дитячий

  30 хвилин

 • AC5. Транскраніальна мікрополяризація (ТКМП) Дитячий

  20 хвилин

Вiдгуки

Семья Бутко 01.08.2020

5.0
5.0

Транскраниальная микрополяризация

Мы благодарны замечательному персоналу клиники, этим добрым волшебникам от медицины, которые без боли и страданий дарят людям шанс на новую, лучшую жизнь. Мы постараемся этот шанс не упустить.

Кристина и Мишенька 11.07.2020

5.0
5.0

Транскраниальная микрополяризация

Дорогая наша Ольга Геннадьевна, нет слов, чтобы выразить вам нашу признательность! У сыночка была задержка речевого развития и занятия с психологом в садике результата никакого не давали, как и рекомендованные упражнения. А в ваших чутких руках мы пошли на поправку. Прошел всего месяц после окончания курса лечения, а Мишенька уже гораздо охотнее общается и учится выражать свои мысли. Спасибо вам огромное-преогромное и больших успехов в вашей нелегкой работе!

Тимур 03.06.2020

4.0
4.0

Транскраниальная микрополяризация

после аварии проблемы с памятью стали настоящей проблемой.чтобы не забыть самые простые вещи приходилось все записывать в блокноты или стикеры клеить.но это не жизнь.мой невропатолог посоветовала мне найти клинику где проводят ткмп,сказала что такое лечение даст хороший пинок к восстановлению.я нашол процедуру в этой клинике и действительно здешние специалисты после осмотра назначили мне курс пока 10 процедур.результата пока не знаю но прогнозы положительные.

Виктория 30.04.2020

5.0
5.0

Транскраниальная микрополяризация

С этой клиникой и других врачей почти не надо. Лечат многое. Маме моей помогли бороться с нарушением мозгового кровообращения, а сейчас помогают папе восстановиться после ЧМТ на работе. Просто большие молодцы. Низкий вам поклон за то, что делаете такое больше дело для нас всех.

Марина 02.03.2020

5.0
5.0

Транскраниальная микрополяризация

У нашій сім'ї сталося горе, коли дитині поставили діагноз "аутизм". Мі дуже боялися, що ця проблема зруйнує синові все життя, що він не зможе повноцінно жити, займатися тими речами, які роблять всі діти його віку, не кажучи вже про подальше життя. Але в наших душах засяяв промінець надії, коли дізналися про цю чудодійну процедуру. Звісно, медицина не стоїть на місці, тіло людини вивчають, і мозок у тому числі. Саме тому, тепер ми маємо надію, що з часом син стане хай не на 100% здоровим, але спроможним навчатися, спілкуватися, знаходити собі захоплення. Перший крок до цього ми вже зробили в цій клініці. За результатами першого курсу процедур активність мозку значно покращилася. І ми не плануємо зупинятися.

Валентина Приходько 20.01.2020

5.0
5.0

Транскраниальная микрополяризация

Я безмерно благодарна "Центру стимуляции мозга" за адекватную помощь в лечении! Я чувствую себя прекрасно, вернулась радость жизни и движение! Отдельно спасибо за прекрасное отношение и положительное общение!

Инна 10.12.2019

5.0
5.0

Транскраниальная микрополяризация

Транскраниальная микрополяризация очень помогла мне, когда был неврит лицевого нерва. Таблетки, уколы - все это ерунда, а вот реальный эффект был только от этой процедуры. Боль ушла и без всяких последствий. Как оказалось, процедурка то для многого подходит. Ну я теперь буду иметь в виду и не буду тянуть, пока "рассосется", не рассасывается же!

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом
error
error

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті