icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Гострий отит

Гострий середній отит - запалення середнього вуха вірусного або бактеріального генезу, зазвичай супроводжує інфекції верхніх дихальних шляхів.

Лікування гострої форми отиту

Гостра форма отиту середнього вуха завжди вимагає ретельного лікування. На практиці, довготривале (протягом 7-10 днів) вживання сильнодіючих антибіотиків не дає гарантії відсутності ускладнень, зокрема, хронічного інфекційно-запального процесу, погіршення слуху та інше.

Саме тому лікарі все частіше рекомендують звертатися до сучасних методик лікування гострих середніх отитів – лазеротерапії. Але чим такий спосіб відрізняється від більш звичних УВЧ та інших процедур, які проводяться у районних поліклініках? Спробуємо розібратись.

Лазеротерапія при гострих отитах середнього вуха

У ході лікування ми використовуємо сучасні апарати BTL-4000 Smart та BTL-4000 Premium. При цьому розроблені декілька протоколів лазеротерапії – ми підбираємо необхідний у кожному індивідуальному випадку.

Перевагами терапії гострого отиту з використанням приладів останнього покоління є:

У своїй роботі ми використовуємо міжнародний досвід лазеротерапії в отоларингології, а сучасні прилади дозволяють досягти максимального ефекту дуже швидко – вже після 1-2 сеансу. Саме тому, досить терпіти сильний біль – звертайтесь у нашу клініку! Ми підберемо зручний для відвідування час, за необхідності направимо на дообстеження. Ми гарантуємо результат в максимально короткі терміни та за цілком прийнятною ціною!

Записатись на первинну консультацію та сеанси лазеротерапії ви можете, зв’язавшись з кол-центром групи компаній «Центр стимуляції мозку» за одним з номерів, вказаних на сайті, або, скористатися формою зворотного зв’язку. Звертайтесь до нас, а ми забезпечимо швидке та ефективне лікування гострого отиту!

Джерела

Ціни

  • PC1. Лазеротерапія низької інтенсивності - LLLT (Апарат БТЛ- 4000)* Дитячий

    20 хвилин

  • PA1. Лазеротерапія низької інтенсивності - LLLT (Апарат БТЛ-4000)*

    20  хвилин

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом
error
error

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті