icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Послуга на даний момент не доступна

Кардіологія

Кардіологія – це розділ медицини, який займається діагностикою та лікуванням патологій серця та судин. Робота серцево-судинної системи визначає весь життєвий ритм організму і його здоров'я. Саме тому час від часу консультація кардіолога необхідна кожній людині.

Кардіологія в Києві

Кардіологія в Києві

Кардіологія — це розділ медицини, який займається діагностикою та лікуванням патологій серця та судин. Впродовж багатьох років саме захворювання серцево-судинної системи лідирують поміж причин смертності та інвалідизації населення України. Тому кардіологія в Києві продовжує стрімко розвиватися. Зокрема, Клініка ЦСМ пропонує прогресивну матеріально-технічну базу — ми використовуємо лікувальне та діагностичне обладнання експертного рівня. А з 2022 року на базі нашої багатопрофільної клініки повного циклу консультують лікарі вищої категорії із провідних медичних закладів Києва – «Інститут серця МОЗ України», КНП КОР «Київська обласна клінічна лікарня» тощо. 

Багато людей і досі недооцінюють важливість проведення своєчасного контролю артеріального тиску та регулярного обстеження щодо серцево-судинних захворювань. У підсумку неконтрольована артеріальна гіпертензія спричиняє зростання кількості пацієнтів з інфарктами, інсультами та їхніми тяжкими ускладненнями. Якщо у вас бувають перепади артеріального тиску або виникає біль в області серця, є очевидна потреба в консультації кардіолога. Лікарі, що працюють у Клініці ЦСМ, допоможуть з’ясувати причину поганого самопочуття та почнуть ефективну терапію за протоколами доказової медицини.

Коли потрібно звернутися до кардіолога?

Кардіолог — це лікар, який спеціалізується на виявленні, лікуванні та профілактиці порушень функцій серця та коронарних артерій.

Не можна відкладати звернення до кардіолога, якщо:

Терміново записатися на прийом до кардіолога рекомендується у разі появи таких симптомів:

Симптоми серцево-судинних захворювань дуже різноманітні, тому звичайна людина не завжди може зрозуміти, наскільки серйозні у неї проблеми зі здоров’ям. Ситуація ускладнюється тим, що в деяких випадках захворювання дається взнаки нехарактерними проявами або протікає приховано. Консультація кардіолога в Києві допоможе об’єктивно оцінити наявну ситуацію та можливі ризики за допомогою комплексного обстеження із застосуванням прогресивного обладнання.

Що лікує кардіолог?

Як проходить прийом у кардіолога?

Консультація кардіолога містить ретельне вивчення скарг, анамнезу хвороби та життя. Важливо, аби прийом проводився в спокійних і довірливих умовах. Це є обов’язковим, оскільки лише такий підхід забезпечує максимально повний збір інформації про пацієнта та налаштовує його на успішність лікування.

Після аналізу отриманих даних відбувається огляд кардіолога, що складається з вимірювання артеріального тиску, пальпаторного оцінювання характеристик пульсу, перкусії меж серця й аускультації серцевих тонів. Під час первинної консультації обов’язково проводиться ЕКГ і призначається низка аналізів. ЕКГ бажано зробити заздалегідь, але не пізніше, ніж за 10 днів до майбутнього візиту. У разі необхідності для пацієнта підбираються різні додаткові методи обстеження серця та судин.

Після оцінювання результатів діагностики лікар-кардіолог ставить точний діагноз, дає перелік рекомендацій і розробляє план лікування. За показаннями проводиться госпіталізація у відділення кардіології.

Методи діагностики в кардіології

Кардіолог видає направлення на такі дослідження серця та судин:

Кардіологом клініки розроблено спеціальні програми обстеження, які дозволяють виявити захворювання серця та судин на максимально ранній стадії їх розвитку та провести найбільш ефективну терапію щодо їх усунення або коригування стану пацієнта. 

Пакет «Простий:

Пакет «Основний»:

Пакет «Поглиблений»:

Пакет «Розширений»:

Кардіологія тісно пов’язана з іншими галузями медицини. Саме тому в деяких клінічних випадках кардіолог може доповнювати скринінговий або розширений план діагностики консультаціями невролога, ендокринолога, пульмонолога, судинного хірурга та інших профільних фахівців.

Лікування кардіологічних захворювань

При виявленні патологічних станів серця та/або судин лікар призначає індивідуальну схему терапії та надає загальні рекомендації щодо корекції способу життя, дотримання дієти, проведення контрольних і профілактичних оглядів або курсів терапії. Лікування серцево-судинних захворювань може проводитися як амбулаторно, так і в умовах стаціонару. Необхідність госпіталізації визначається станом хворого та можливістю виконання призначених кардіологом процедур амбулаторно. 

У нашій клініці проводяться поглиблені електрофізіологічні дослідження (вивчаються порушення ритму та провідності), використовують сучасні методики та протоколи лікування пароксизмальних тахікардій (зокрема електроімпульсну терапію), допомагають пацієнтам пройти діагностику, спрямовану на максимально раннє виявлення серцево-судинних захворювань, та проводять ефективне лікування та реабілітацію.

Наші переваги

  1. Досвідчені лікарі.
  2. Персональний підхід до кожного пацієнта.
  3. Проведення комплексної діагностики.
  4. Проведення діагностики на обладнанні експертного класу.
  5. Доступна ціна консультації кардіолога.
  6. Лікування за допомогою методів, затверджених світовою кардіологічною практикою.

Лікарі

Вам потрібно записатися до кардіолога й перевірити стан серцево-судинної системи або пройти курс лікування вже виявленого захворювання? Знайти досвідченого кардіолога в Києві не буде проблемою, якщо ви звернетеся до контакт-центру Клініки ЦСМ або заповните форму для зворотного дзвінка на сайті. Ми допоможемо зберегти здоров’я вашого серця та судин, а також поліпшити самопочуття навіть при хронічних станах. Також ми пропонуємо мешканцям Києва приїхати на повне обстеження у багатопрофільну Клініку ЦСМ у Білій Церкві: до ваших послуг комфортний готель на базі медичного центру та швидка діагностика — безпека під час повітряних тривог, широкий перелік діагностичних можливостей, обладнання експертного рівня, постановка діагнозу одразу кількома фахівцями (за обґрунтованої необхідності), висока точність. Довірте здоров'я та життя нам — ми не підведемо.

Фахівці

Ліцензії та сертифікати

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Ліцензія № 282410

Ліцензія № 282410

Свідоцтво "Лідер галузі у медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті